logo

Tuesday, 18 February 2020 15:21

ДВАНАДЦЯТЬ КРОКІВ ЩОБИ ЗУПИНИТИ ВІЙНУ МОСКОВІЇ В ЕВРОПІ

Майкл МакКай, Radio Lemberg, 18.02.2020 — English version is here

1 ВИЗНАТИ, ЩО МОСКОВІЯ ВЕДЕ ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНИ

 

Московія — це держава-агресор, яка веде війну в Европі. Війна Московії в Україні розпочалася 20 лютого 2014. Збройний конфлікт у Криму та на Донбасі — це міжнародна війна.

 

2 ПОСИЛИТИ САНКЦІЇ ПРОТИ МОСКОВИТІВ

Санкції проти фізичних та юридичних осіб Московії треба посилити, розширити і поглибити доти, поки Московія не поверне Крим та Донбас під безумовний суверенітет України. Треба застосувати повне економічне ембарґо та блокаду, якщо режим Путіна цього не зробить. Московія першою розпочала збройну агресію, і тому її не можна допускати до участі у світовій економічній та фінансовій системі.

 

3 ЗВІЛЬНИТИ КРИМ І ДОНБАС

 

Мир може повернутися до атакованої Европи лише після повернення Криму та Донбасу Україні, та виводу звідти московитських окупантів.Озброюйся Україною.

 

Озброїти Україну. Підтримати Операцію Об'єднаних Сил (ООС) Збройних Сил України. До минулого року завдяки ООС було тихо та ефективно звільнено низку українських населених пунктів від московитських окупантів. Цю модель військових дій, яку розробили українці, можна поширити на звільнення усього Донбасу та Криму.

 

Дотриматись обіцянок Україні згідно з Будапештським меморандумом про гарантії безпеки. Україна відмовилася від усієї своєї ядерної зброї в обмін на чесне слово Московії, США та Великої Британії. Якщо спільнота націй не дотримується своїх домовленостей, тоді міжнародний порядок, заснований на правилах, помирає.

 

Запросити Україну до НАТО. Україна вже є єдиним активним захисником західної цивілізації від московитів. Весь північноатлантичний регіон потребує авангардну Україну, щоби вона допомогла йому своїм військовим досвідом колективній безпеці та обороні від московитської агресії.

 

4 ОГОЛОСИТИ МОСКОВІЮ ДЕРЖАВОЮ-СПОНСОРОМ ТЕРОРИЗМУ

 

Так звані “Донецька народна республіка” та “Луганська народна республіка” є терористичними організаціями. Їх створено режимом Путіна аби прикрити військову окупацію Московією частини Донбасу. "ДНР" і "ЛНР" є інструментами Кремля для тероризування полоненого населення. Московія і так звані "ДНР" та "ЛНР"  — це одне і те ж.

5 ЗАСУДИТИ ПУТІНА ЯК ВІЙСЬКОВОГО ЗЛОЧИНЦЯ


Путін є відповідальним за військові злочини та злочини проти людства в Україні. Путіна має відповісти за жорстоке переслідування кримських татар та українців. Його має бути покарано за смерть сотень українських захисників, підступно вбитих після Іловайської битви. Йому треба покарати за збиття літака рейсу MH17 авіакомпанії Malaysian Airlines та вбивство 298 осіб. До нього слід ставитися як до підозрюваного в Міжнародному суді, як це зроблено щодо колишнього президента Судану, Омара аль-Башира.

6 ВИЗНАТИ ОДНАКОВИЙ СТАТУС КРИМУ І ДОНБАСУ

 

Автономна Республіка Крим та місто Севастополь, Луганська область та Донецька область — є інтегральними територіями України. Але Крим та частина Донбасу сьогодні окуповано Московією. Московитська окупація є незаконною, тимчасовою і є наслідком неспровокованої збройної агресії.

 

7 ОГОЛОСИТИ ЗБРОЙНІ СИЛИ В ОКУПОВАНИХ КРИМУ ТА ДОНБАСІ НЕЗАКОННИМ ЗБРОЙНИМИ ФОРМУВАННЯМИ

 

Не має значення, чи збройні сили Московії, які вторглись і окупували частину України, складаються з регулярних чи нерегулярних військ. Не має значення, як вони себе називають. Усі солдати в Україні, зокрема в Криму та на Донбасі, які не перебувають під командуванням Збройних сил України, є незаконними збройними учасниками бойових дій.

 

8 УКРАЇНЦІ САМІ МАЮТЬ ВИЗНАЧИТИСЬ З ПИТАННЯМИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, КУЛЬТУРИ ТА ІДЕНТИЧНОСТІ

 

Епоха колоніалізму та імперської окупації завершилася. Україна не може бути винятком. Жодні чужинці особа, особливо московити, не мають права претендувати на землю України та її народ. Українці є господарями у власному домі. Вони обирають, як у ньому жити.

9 ВИЗНАТИ КРИМСЬКИХ ТАТАР АВТОХТОННИМ НАРОДОМ КРИМУ У СКЛАДІ УКРАЇНИ

 

Крим, Україна — це батьківщина кримськотатарського народу. Кримські татари мають право розмовляти своєю мовою, сповідувати свою релігію та плекати свою культуру в рідному домі та рідному краї. Іноземні окупанти з Московії переслідують кримських татар у маштабі, подібному на те, що вони зробили у 1944 році з депортацією кримських татар — тобто у маштабі геноциду. Треба відновити Меджліс кримськотатарського народу. Це станеться, коли Автономну Республіку Крим та місто Севастополь повернуть Україні.


10 ВИЗНАТИ, ЩО ПУТІНСЬКО-КРЕМЛІВСЬКИЙ РЕЖИМ Є ЗЛОЧИННИМ СИНДИКАТОМ

 

Коли розпався "Радянський Союз", то Московія назвала себе "Російською Федерацією", а її мафія стала державою. Напавши на Україну, Московія Федерація краде нафту та природний газ з Криму, а також заводи та вугілля з Донбасу. Московитський окупаційний режим в Україні поводить себе як варварська армія давніх часів: краде та грабує. Коли вся країна діє як злочинний синдикат, немає сенсу ставитися до неї як до нормальної національної держави. Як мінімум в Московії треба забрати постійне місце в Раді Безпеки ООН з правом вето.

 

11 ДОМОГТИСЯ ВІД МОСКОВІЇ ВІЙСЬКОВИХ РЕПАРАЦІЙ УКРАЇНІ

 

Московитська війна вбила понад 13000 українців. Десятки тисяч поранено і травмовано. Понад півтора мільйона українців зареєстровано як внутрішньо переміщені особи — московитська війна зробила їх безпритульними та безробітними. Московія завдала шкоди Україні без жодних причин, і вона повинна за це заплатити.

 

12 ВИЗНАТИ, ЩО УКРАЇНА Є СПРАВЖНЬОЮ ЕВРОПЕЙСЬКОЮ НАЦІЄЮ

 

Україна — це найбільша країна, яка повністю лежить в межах Европи. Історія України є невід’ємною частиною історії Европи з часу виникнення Римської імперії та Візантії. Попри століття жорстокої іноземної окупації Московією, Україна розвивається. Україна прагне до своєї европейської родини. І якщо Европа хоче пережити навалу з боку Московії, то Европа повинна повернути Україну до своєї родини.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles