logo

Wednesday, 25 April 2018 20:43

ТРИ ҐАДЖЕТИ, ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ, ЩО ВОНИ ВАМ ПОТРІБНІ

Ann-Marie Alcántara, The New York Times, 24.04.2018 

 

Легко забувається, як далеко зайшли технології за кілька останніх років. Раніше ми благали, аби наш CD-плеєр не перескакував музику, потім ми слухали онлайн музику на льоту, а тепер ми вже носимо у вухах маленькі AirPods. Та навіть деякі найостанніші прилади зробили стрибок від high-end продуктів для справжніх гіків до  потрібних кожному речей. Ось кілька з них. 

 

Помічник, про якого ви ніколи не просили, але без якого неможливо жити 

Amazon Echo Dot

 

«Дивний», «цікавий», «незрозумілий», «трохи тупий». Усі ці слова описують Alexa, голосового цифрового помічника у приладі Echo від компанії Amazon. Але сама компанія каже, що Echo Dot (на фото), менша та дешевша версія Echo, була у топі продажів під час святкового сезону. 

 

У 2014 дивно було навіть подумати про таку річ як Echo — і яку неможливо було купити без запрошення від Amazon. А сьогодні вже можна вибирати серед п'яти моделей Echo. Або можна спробувати версію від Google: the Google Home, Google Home Mini або Google Home Max. Компанія Apple теж заявила про випуск цифрового помічника HomePod, який повністю сумісний з Siri. Ви можете вибирати, що вам до вподоби — залежно від функцій, які покращують ваше життя. 

 

Зараз час Alexa має більше 15,000 навичок, тобто будь-який прилад Echo може не просто описувати погоду чи відтворвати музику. Google Assistant, уперше випущений у 2016, теж наздоганяє своїх «колег».

 

То чому купити хоча б один зараз? По-перше, вони відносно недорогі і набагато простіші для використання та розуміння ніж перші версії. Згадайте MP3 плеєри чи перші смартфони: люди багато чого навчилися, використовуючи ці продукти, і так звикли до них, що не уявляють собі, як можна без них жити. По-друге, майбутнє – за домашніми розумними приладами та голосовими помічниками, користування якими стає повсюдним. Echo та Google Home більше не є тестовими продуктами. Компанії, що стоять за ними, зацікавлені у їхньому тривалому існуванні. 

 

Флешка-ключ для потокової музики, фільмів і телешоу

Roku

 

Приготуйтесь відчути себе водночас старим і молодим: плеєри Roku  існують вже 10 років. Перший плеєр Roku просто транслював Netflix (і подібне) на вашому телевізорі. Зараз, ви можете вибирати такі прилади на свій смак: від Chromecast та AppleTV до різних Roku плеєрів. Якщо ви ще досі не маєте жодного з них, саме час його придбати. 

 

Деякі прилади є недорогими та портативними. Якщо для вас важливим є якість відео та аудіо, є з чого вибирати.

 

Коли більшість таких приладів вперше показали, вони могли транслювати лише  певні сервіси. Наприклад, коли Google у 2013 показав Chromecast, він міг підтримувати лише Netflix  та YouTube. Зараз він працює з Hulu, HBOGo, CW, Sling, VUDU і з сотнями інших.

 

Wirecutter (компанія New York Times) рекомендує вам прилад Roku Streaming Stick+,  за ціною $65 у роздрібі. В комплекті до нього є зовнішня Wi-Fi антена, та купа пототокового контенту (включно з 4K якістю) зі зручним домашнім екраном для легкого переходу до сервісів, які використовуєте. Та найкраще те, що ви можете взяти його з собою під час відпустки чи відрядження. 

 

Звичайно, є й дешевші варіанти, такі як Roku Streaming Stick за $45 чи Google’s Chromecast за $35. Головне, звичайно, нарешті влягтися на дивані та переглядати наступне нове улюблене шоу. 

 

Ґаджет для пошуку усіх ваших загублених ґаджетів

tile

 

У 2013 році, одна маленька компанія розпочала краудфандингову кампанію, досягла своєжї мети, зібрала більше як 200,000 передоплат та набула вірну клієнтську базу. Сьогодні ця компанія (компанія Tile) виробляє добре відомі Bluetooth-трекери, що приліплюються чи прив'язуються до будь-якого важливого вам предмету та відслідковують його через мобільний додаток. А найновіші Bluetooth-трекери роблять пошук ваших ключів чи гаманця взагалі простою розвагою. 

 

Wirecutter рекомендує вам Tile Sport — він має хороший Bluetooth передавач, сигнал тривоги та зручну функцію колективного пошуку. Якщо ви загубите якийсь предмет з наліпкою Tile, то будь-хто є поруч того предмета з установленим додатком Tile на смартфоні допомагає вам визначити місце вашої пропажі. Цікаво, що та особа навіть не повинна активно використовувати свій додаток для того, аби допомогти вам (більше того — вона навіть не знатиме про вашу пропажу). 

 

Якщо ж ви надаєте перевагу Bluetooth-трекеру зі змінною батареєю (але з меншим спектром функцій і без функції колективного пошуку), то Wirecutter рекомендує вам TrackR Pixel. Ви легко можете замінити батарейку, а не купувати новий продукт, а його сигнальна система має спеціальні спалахи. 

 

Тож, коли ви захочете знайти черговий блобастер чи перевертатимете подушки на дивані у пошуках ваших ключів, просто знайте, що є ґаджет спеціально для цього. Так, вони не ідеальні, але стає на одну дрібницю менше, яка вам дошкуляє.

Переклад українською — Петро Козак

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles