logo

Sunday, 01 July 2018 11:07

ТЕРЕЗА МЕЙ: НАША МІСІЯ ВИХОДИТЬ ЗА РАМКИ BREXIT – МИ ВСЕБІЧНО ОНОВИМО ПОЛІТИКУ В НАШІЙ КРАЇНІ

Theresa May, The Telegraph, 30.06.2018 

 

Панове, я створюю Комісію з нової політики для спілкування з людьми по всій Британії та для генерування нових ідей. 

 

Коли я стала прем'єр-міністром два роки тому, я взяла на себе зобов'язання очолити уряд, який на перше місце ставить інтереси людей праці. Я вже розповідала про своє бачення міцнішої та справедливішої ​​Британії, де кожен з нас, незалежно від свого стану, має змогу досягти всього, чого заслуговує своїм талантом та тяжкою працею. Це має бути Сполучене Королівство, яке впевнено проторює свою сміливу і позитивну роль у світі. Країна, яка працює не просто для кількох, але для кожного з нас. 

 

Протягом успіхів та невдач останніх двох років, я ні на мить не сумнівалась у кращому майбутньому для нашої країни, і моя рішучість досягти його є сьогодні такою самою, як і коли я вперше як прем’єр-міністр стояла навпроти офісу на Даунінг-стріт. 

 

Важливим кроком до такого майбутньому є переговори щодо кращої угоди Brexit для Британії. Закон про вихід з Евросоюзу уже готовий, і цього місяця ми опублікуємо Білу Книгу, де детально визначимо, як виглядатимуть наші майбутні відносини з ЕС і як ми цього досягнемо. 

 

Але створення міцнішої та справедливішої ​​країни вимагає від нас більшої роботи. Бо голосування за Brexit було також оцінкою того, як наша економіка та суспільство працюють для людей. Ось чому, від початку мого прем'єрства, окрім Brexit, я зробила своїм пріоритетом економічну та соціальну реформи. 

 

За два роки ми досягли багато. Наша Сучасна Індустріальна Стратегія закріплює основи нашої економіки, визначаючи сфери стратегічних можливостей для майбутнього та для створення належних робочих місць по всій країні. Ми використовуємо плоди сильної економіки та рекордної зайнятості для інвестування у життєво важливі державні послуги, такі як наша Національна Система Здоров’я (NHS), яка отримує додаткові £394 мільйони щотижня згідно з нашим довготерміновим планом її розвитку. 

 

Також, на 1,9 мільйони збільшилась кількість дітей, які мають змогу вчитись у хороших та чудових школах, і ми ще розширюємо їхні можливості, аби розвинути їхній досвід, та довести технічну освіту до нових високоякісних T-стандартів. Минулого року було зведено більше нових будинків ніж за всі тридцять попередніх (крім одного), і ми ретельно слідкуємо правила планування, аби ще більше людей могли отримати своє житло. 

 

Також, консерватори борються з усіма іншими негативами, які заважають людям — від висвітлення расових упереджень та боротьби проти расизму до зрівняння у правах мужчин і жінок, наприклад, запроваджуючи спільні відпустки для догляду за дітьми. У всьому, що ми робимо, ми керуємося переконанням, що незалежно від вашого стану, віку, статі, орієнтації, релігії, інвалідності — ми всі є рівними громадянами нашої демократії і однаково заслуговуємо свободи, поваги та можливостей.

 

Ми продовжуємо реалізовувати нашу сильну програму реформ, і ми також повинні планувати наше краще майбутнє, яке ми будуватимемо після того, як ми залишимо ЕС. У світі технологічних та соціальних змін нам треба мислити креативно, аби Сполучене Королівство процвітало. Тож, керуючись цінностями, які формують наші дії в уряді протягом останніх восьми років, Консервативна партія зараз є готовою перейти до нового етапу оновлення уряду.

 

У неділю я даю старт Комісії з питань політики консерваторів, яка вийде до людей у кожному куточку Сполученого Королівства, аби розробити нову політику, яка зможе покращити життя людей у ​​нашій країні, і яка дасть відповідь на питання — як підтримати сильну економіку, як реформувати та вдосконалити наші державні служби, як будувати справедливіше суспільство, як підтримати нашу демократію та як проторити нову глобальну роль для Британії.

 

Робочі групи Комісії здійснять наймаштабніші заходи з політики відновлення, яку коли-небудь вела урядова партія в нашій країні. Я хочу, аби наша політика виробила свіже, інноваційне мислення. І перш за все, я хочу почути ті спільноти, які голосували за зміни два роки тому.

 

Я вступаю на третій рік свого прем’єрства, і я чітко розумію свою місію. Завершити справу Brexit, яка має привести Сполучене Королівство до успіху; зосередитись на програмі економічної та соціальної реформи; та оновити мою урядову партію, аби наше бачення міцнішого та справедливішого Сполученого Королівства стало реальністю для всіх наших громадян.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles