logo

Tuesday, 25 April 2017 16:15

ПРО НАШУ УКРАЇНСЬКУ ПОЛІТИЧНУ ПРАВИЦЮ

Олег Пономар, Facebook, 25.04.2017 

 

Ви знаєте, що приблизно рік тому я почав писати, що в Україні нагально визріла потреба створити праву (у європейському/американському сенсі) консервативно-буржуазну (республіканську, рейґанівську, гарперівську) політичну партію. Партію здорового глузду, вільну від більшовистських та популістських догм. Партію–антипод шариковських, люмпенських організацій, які превалюють зараз в Україні. І ось таку ідею першим вирішив втілити Тарута, який оголосив про створення республіканської консервативної партії. 

 

Маю про це певні міркування, адже вважаю себе причетним до виникнення цієї ідеї. 

 

Партію можна назвати якзавгодно. Але сенс в тому, що в неї у Статуті та Програмі, за які принципи й ідеали вона боротиметься. Адже з таким же успіхом консервативну партію може створити й Симоненко. Але. 


1. Найважливіше. В наших реаліях, якщо у Програмі партії не буде вказано за основну мету України вступ до НАТО та ЄС — то це вже не буржуазна права партія. 

 

2. Земля. В наших реаліях, якщо у Програмі партії не буде вказано, що відкритий та вільний ринок землі – це єдина можлива форма взаємовідносин — то це теж вже не буржуазна консервативна партія. 

 

3. Ну і деталі. Наприклад, дозвіл на одностатеві шлюби. В Сполучених Штатах (де при владі республіканці) та Великій Британії (де при владі консерватори) такі шлюби легальні. І у всій Європі, Канаді, Австралії, тощо, такі шлюби легальні або скоро будуть легальними. Я не кажу, що така партія має це пропагувати, та свобода передбачає, що ті, кому це треба, повинні мати легальну можливість реалізувати свої права. 

 

Це я навів лише кілька прикладів, що назва партії нічого не означає. І коли російська аґентура та популісти почнуть зараз масово створювати консервативні (чи консервні?) партії в Україні, то хочу, аби всі це чудово розуміли. 

 

А взагалі мені приємно, що ми вже впливаємо на політику. Дякую за увагу.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles