logo

Friday, 22 September 2017 13:04

КРИК ДУШІ: ЗВЕРНЕННЯ ДО ДЕПУТАТІВ КОАЛІЦІЇ БПП СОЛІДАРНІСТЬ ТА НАРОДНОГО ФРОНТУ

Олег Пономар, Facebook, 22.09.2017 

(я не звертаюсь до кремлівської популістської опозиції — вони нічого не будуть ухвалювати, їм сьогодні "чим гірше [країні], ти краще [нам]") 

 

Ви розлітались на Канари в липні і ви не хотіли голосувати потрібні країні реформи. Але ви сказали — ми повернемось після відпочинку і все ухвалимо у вересні. Ось закінчився вересень (наступного тижня у вас знову відпочинок) і ви ухвалили лише реформу освіти (у перший же пленарний день). ОДИН ВАЖЛИВИЙ ЗАКОН — за весь місяць! Це — повна ГАНЬБА! 

 

Я не звертаюсь до вашої совісті й відповідальності за країну. Це марна справа. Я з звертаюсь до вашого почуття самозбереження. За такої роботи як зараз ніхто з вас не попаде до наступного парламенту. В наступній Раді сидітимуть лише кремлівські й популістські партії, бо всю свою кампанії вони збудують на повній "зраді" та зраджених надіях людей. І ми отримаємо Молдову навиворіт — евроатлантист Президент та додонна Рада. 

 

У вас є лише один вихід — негайно та швидко ухвалити потрібні закони. Максимум — до кінця жовтня. Ще є мізерний запас часу. Бо від моменту ухвалення потрібних законів і до моменту, коли це відчують люди, як правило проходить рік-два.

 

Що потрібно ухвалити в жовтні?

 

1 Медичну реформу 
2 Пенсійну реформу 
3 Судову реформу 
4 Антикорупційний суд (або палати) 
5 Земельну реформу (обов'язково відкрити ринок землі; ринок землі як губка притягне світові гроші, які запрацюють в самій Україні; і це відчує гаманець кожного українця) 
6 Закон про мову 
7 Закон про швидку й прозору приватизацію 
8 Захистити европейську реформу "Нафтогазу" 
9 Всі закони (не два-три!) про повну дерегуляцію бізнесу (закони Нефьодова) 
10 Закон про відкриті партійні списки 
11 Скасувати депутатську недоторканість з 2020 року (аби зменшити потяг до парламенту криміналу та ділків від політики й бізнесу; тоді з'явиться шанс в молодих технократів, які писатимуть й ухвалюватимуть потрібні закони) 

 

Лише ухаливши це все у жовтні ви зможете попасти до наступного парламенту. Бо тоді запрацює економіка і люди це відчують. Як це було в 2006—2007 роках, коли до кожної каси в будівельних супермаркетах стояла черга з двадцяти осіб. А ви зможете у 2019 році тріумфально ходити телеефірами й розповідати, що це ваша заслуга.

......

Зараз момент істини в країні. Ви або залишитесь в Історії лузерами, які за чварами між собою та грішми просрали шанс для країни (бо Україна втратить наступні два-три роки) — або ввійдете до Історії сміливими й прогресивними реформаторами, які прискорили кардинальні зміни в Україні. Вибір за вами.

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles