logo

Thursday, 01 November 2018 20:57

01.11.2018 ЧЕТВЕР — НОВИНИ ДНЯ

Олег Шарп, Facebook, 01.11.2018 

 

Офіційний візит Анґели Меркель, бундесканцлерині ФРН, до України. 

 

Це перший після 2014 року (а загалом – третій) візит пані Меркель до Києва, і те, що він відбувається у час, коли в Україні по суті розпочались передвиборчі перегони, свідчить про бажання німецького політикуму й надалі мати справу з Петром Порошенком. Це підтверджує і той факт, що пані Меркель, порушуючи усталену дипломатичну практику, ні з ким з української опозиції ОКРЕМО вести перемовини не захотіла. Зустрічі з Гройсманом та українськими студентами виявились для неї важливішими. 

 

Так от, коли у лідерів двох країн перестали боліти животики від сміху над новітніми санкціями Московії стосовно України, вони перейшли до основних тем саміту. І серед них Донбас не був у мейнстримі, бо всі розуміють, що до виборів в Україні Путін не зробить ані кроку для вирішення цієї проблеми — адже він дуже сподівається на те, що до влади прийде його протеже (сherchez la femme), з якою він і планує "розділяти та влодарювати". Але, як у нас кажуть, дурень думкою багатіє. 

 

Головними ж темами були Nord Stream 2 та Азовське море. Що стосується газогону, то, сподіваюсь, Петро Порошенко знайшов аргументи для того, аби Німеччина відмовилась від цього проекту. А враховуючи той факт, що напередодні візиту до Києва пані Меркель особисто телефонував Дональд Трамп і обіцяв преференції тим німецьким компаніям, які використовуватимуть американський скраплений газ, маю стриманий оптимізм, що нашому президенту вдалось достукатись до пані Меркель і схилити чашу терезів на користь відмови від цього московського проекту. Думаю, про остаточне рішення Німеччини з цього питання ми дізнаємось до кінця року. 

 

Що стосується Азовського моря, то керівництво Німеччини схиляється до того, аби офіційно заявити про невизнання цього моря внутрішньою водоймою двох країн, а це тягне за собою міжнародні санкції стосовно Московії за обмеження свободи судноплавства і затримання комерційних суден на шляху до українських портів. 

 

За моєю інформацією, Німеччина зараз є готовою офіційно долучитися до позову України проти Московії у Третейський суд в місті Гааґа щодо порушення міжнародного морського права. А це я вам скажу, дуже важливо. 

 

Хочу, аби всі усвідомили: Меркель до 2021 року - гарант того, що в плані стримування Московії все залишається на мінімально-задовільному для нас рівні. Це, перш за все, стосується збереження санкцій Евросоюзу проти Московії. А там, сподіваюсь, ми і без санкції вертітимемо Велику Бурятію на… булаві, а не на тому, що ви подумали. 

 

Московія наклала санкції на громадян і компанії України. 

 

По секрету і з гордістю вам скажу, що сам з 2008 року перебуваю під такими санкціями, коли мені вперше офіційно заборонили в’їзд до Московії на 5 років. До речі, заглянувши сьогодні на сайт Головного управління з питань міграції МВС Московії, з полегшенням впевнився, що цю заборону мені продовжили до 2023 року. Як кажуть, не валєжником єдиним...) 

 

Що стосується наших високопосадовців, то все це затівалось для того, аби НЕ внести до цих списків Порошенко (та Roshen) і, таким чином, поставити нашого президента на один щабель з такими одіозними фігурами, як Бойко, Новинський, Ахметов, тощо, яких теж санкції не зачепили. 

 

Скажу так: свої балалайки хай залишать собі, а незалежною може вважатись лише держава, стосовно якої Московія запровадила санкції — бо це свідчить про те, що вона відмовилась від ілюзії повернути «братній народ» (свят-свят…) у своє печерне лоно. Ми ж, у свою чергу, «клали» на ці санкції з дзвіниці Києво-Печерської лаври, хрест на якій повільно, але неухильно повертається з дикого Сходу на цивілізований Захід. Ніколи не думав, що процитую ботоксного карлика, але ці санкції нам дійсно на користь. Особисто я безмежно довго можу дивитись на дві речі — як спокійно тече наш Дніпро і як палає від цього на Мокшанських болотах. 

 

Проти Томосу: УПЦ МП подала три позови до Верховного суду України. 

 

Трясця, а де тут логіка? Московити ж стверджують, що у Божі справи не повинні втручатись мирські установи. І якщо (як вони кажуть), створення Української помісної церкви — не богоугодна справа, то Всевишній сам не допустить такого розвитку подій, ні? Ні, бо Московська церква має таке ж відношення до Бога, як якутський скульптор до Мікеланджело. А взагалі файно спостерігати, як чорти бісяться. Надалі тих, хто не підпаде під народну люстрацію, доб’ємо добрячим кийком козацького екзорцизму. 

 

Соціологи як сказились: знов вішають нам на вуха маячню, що Зеленський випереджає Порошенка, а Гриценко у другому турі перемагає всіх. 

 

Повторюсь: хто дівчину (соціологію) пригощає, той її і танцює. Спочатку ці "чесні" рейтинги видавали на-гора Ніколозовича і Савченко, у яких вони виявлялися вище, ніж у гаранта. Як тільки "реальний кандидат" розчинявся у хащі канабісу або буцегарні, кудись зникала і "всенародна підтримка". 

 

Потім почали підтягувати Вакарчука (Пінчук) і Зеленського (Коломойський). Традиційно не шкодує гроші на "соцопитування" і підстаркувата леді Вінтер. 


Зате все, що робить Порошенко - піар. Він що, у бункері повинен сидіти і звідти правити країною? Або ходити у вишиванці по воді, грати на бандурі і мовчки знижувати ціни на газ? 

 

Але, слава Богу, Україна — не Московія, і стада тут немає. Хоча деякі співвітчизники користуються мозком лише до того моменту, як включають NewsOne. 

 

Коротше, якщо побачите черговий "рейтинг", загорніть в нього рибку і винесіть бездомному кошеняті – хоч якась користь. 

І останнє. Не розказуйте тут, що Зеленський – це український Рейґан. Роні, перш ніж стати президентом, тривалий час керував гільдією кіноакторів, 8 років був губернатором найбільшого штату — Каліфорнії, і став президентом у 70 років. А лицедій Коломойського що спромігся зробити? Тьфу…

 

Одним рядком: 

 

3-4 листопада під час візиту до Туреччини президент Порошенко візьме участь у засіданні Стратегічної ради високого рівня. 

 

Україна на період з 1 по 4 листопада закриває частину повітряного простору над Чорним морем для проведення льотних випробувань ракет середньої дальності в складі зенітно-ракетних комплексів.

 

Рейтинг Doing business при Тимошенко - 149 місце; при Порошенко - 71 місце. Країні терміново потрібен новий курс, ага... 

 

Пісня групи KAZKA «Плакала» увійшла до десятки світових хітів чарту Shazam. Це вперше українська музика викликає у світі такий резонанс. На Youtube пісню прослухали понад 64 мільйонів разів. 

 

Шануймося та робімо своє, друзі! Згадуючи при цьому мудрі слова Гемінґвея: «Я не знаю формули успіху, зате я знаю формулу провалу — це спроба сподобатися усім». 

 

А ще — не даріть крила тим, з ким не збираєтесь у небо. Ваш Олег Шарп.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles