logo

Monday, 06 November 2017 08:50

ЗРАДОФІЛІЯ — КРЕМЛІВСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ ДЛЯ КОРИСНИХ ІДІОТІВ

Олег Пономар, Facebook, 05.11.2017 

 

Проаналізуймо такий логічний та часовий ланцюжок. 

 

1 Нещодавно Путін заявив, що незабаром стосунки між Україною і Московією налагодяться та відновляться. Він цього дуже сподівається. Ба одна маленька за́пинка — для цього треба змінити владу в Україні, яку (на думку Путіна) "народ не підтримує". Але ж ми знаємо справжню причину несприйняття Москвою української влади. Це те, що Україна стала асоційованим членом Евросоюзу і тепер прагне повного членства у цій спільноті. А також те, що Україна законодавчо визначила своєю головною зовнішньополітичною метою вступ до НАТО. 

 

2 Зрадофіли. Що це за феномен такий? Це люди, які зазомбовані до рівня втрати логіки. Які втратили здатність бачити навіть на два-три роки вперед. Які втратили здатність розташувати історичні пріоритети, думати стратегічно, враховувати всі фактори історичного моменту, бачити маштаб подій. 

 

3 Як їх довели до такого стану? Щоденним та щохвилинним інфобомбардуванням: "влада в Україні погана", "війна в Україні через владу". Вода й камінь гострить... Хто це робить? Московська пропаганда. Українські олігархи (мегазлодії) через свої ЗМІ, бо втратили можливість красти з бюджету як раніше. Місцеві аґенти Москви, тролі та боти, корисні ідіоти. 

 

4 До чого вони закликають народ України? Тут нічого нового. Все повторюється. Старий більшовицький лозунг: "розвернемо багнети проти власного уряду", "хай програє власна країна зовнішню війну аби лише змінити владу". 

 

А задаймо їм питання: а як же війна з Московією??? А вони скажуть: "скинемо владу, тоді й війна завершиться"
Ми: а як саме??? А вони: ...[пауза]...
А я відповім — дивись пункт номер 1. Будемо знову "дружити". А навіщо нам до НАТО та Евросоюзу?

 

PS. Олександр Палій: Для чого ворог у нас заохочує зрадофілію? 

 

Давно відомі результати експерименту, популярно описаного ще в Карнегі: якщо людині повторювали, що вона нездара, її сила знижувалася до 20-30% від її звичайних можливостей. Під таким навіюванням людина втрачає можливість виконати звичні дії, підняти звичну вагу. 

 

Якщо ж людині вселяли упевненість в її діях, навіть простими словами, записаними на магнітофон, її сила зростає до майже 150% від звичайної. 

 

Оця арифметика, яку знає будь-який військовий психолог, і є причиною того валу зрадофілії, що ллється на нас.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles