logo

Thursday, 24 November 2016 22:44

ЄВРОПА ДОСІ НЕ УСВІДОМИЛА ЗАГРОЗИ ЗІ СХОДУ

 

Editorial, Radio Lemberg, 24.11.2016  

 

У постійних чварах українського політикуму про внутрішню та зовнішню політику абсолютно поза увагою українського читача залишається рутинна діяльність європейських законодавчих та виконавчих органів.  

 

23 листопада 2016 року Європарламент восьмого скликання проголосував дві знаменні резолюції щодо безпеки самого Євросоюзу, які у ґвалті обговорення чергового невизначення чіткої дати впровадження безвізового «режиму» українських громадян до країн Шенґенської угоди та чергового ствердження про остаточне підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом зовсім потонули в інформаційному шумовинні вітчизняних «ЗМІ».   

 

Між тим, ці резолюції спричинили справжній переполох в керівництві московського режиму, адже чітко вказали на інструменти та методи інформаційної війни наноімперії проти західного світу. Особливе обурення викликало в офіцерів інформаційних військ (тобто працівників МЗС РФ та усіх їх пропагандистських рупорів, починаючи з Russia Today та Life News — ага, саме так, московські контори навіть не мають російських назв!) пряме позиціювання на одному щаблі «російської федерації» та «ісламської держави». Хоча наші уважні читачі давно знають, що в обидвох цих контор єдиний головний мозок, зі спинним відгалудженням в одній із «республік» північного Кавказу.  

 

Справа в тому, що у пітерського фраєра стрімко закінчуються державні кошти (з приватними він теж має клопоти — сховавши їх подалі від Росії у банках Європи та Азії, він тепер ніяк не може повернути бодай їх половину) не тільки на подачки своїм бюджетникам, але й на своїх посіпак за кордоном. А розвелося їх стільки, що йому напевно самому страшно як заповнити їм гаманці — адже якоюсь тисячкою доларів щомісяця масного європолітика не спокусиш, там тарифи ого-го!  

 

Так ось, голосування 23 листопада чітко відкрило перелік усіх кремлівських прихвоснів у законодавчому органі Євросоюзу — від прямих працівників його п’ятої колони на зарплаті до ідейних «корисних ідіотів», які вважають, що вони щось вважають. Адже немає чіткішого маркера для «європейського політика» ніж його голосування за інформаційну та військову безпеку його ж власної країни та його власних громадян.  

 

Для зручності та наочності сприймання інформації ми обробили та скопіювали на наш сайт і тексти обидвох цих резолюцій, і офіційні заперечення до них парламентської меншості (читай — кремлівських аґентів), і повні списки євродепутатів — пофракційно. І одразу мусимо тобі сказати, дорогий читачу, що попри те, ще резолюції ухвалено, кількість тих, хто відкрито «проти» та тих, хто «я не я, і хата не моя» — є загрозливою…

 

 

Усього в Європарламенті є 751 депутат (правда, наразі три місця вакантні). Парламентську більшість, а отже й урядову коаліцію (а урядом ЄС є так звана Єврокомісія під головуванням Жан-Клода Юнкера) у парламенті 2014-2019 років складають три фракції (472 депутати):

 

EPP — 216 осіб, Європейська Народна Партія, лідер — Манфред Вебер, правоцентризм, християнська демократія, ліберальний консерватизм, сюди належать християнські демократи Німеччини, республіканці Франції, опозиційна партія ПО Польщі, народники Іспанії, форцисти Італії, фідесівці Угорщини

 

S&D — 187 осіб, Прогресивний Альянс соціалістів і демократів, Джанні Піттелла, лівоцентризм, соціал-демократія, пан-європізм, сюди належать демократи Італії, соціал-демократи Німеччини та Румунії, лейбористи Великої Британії, соціалісти Франції та Іспанії

 

ALDE — 69 осіб, Альянс лібералів і демократів за Європу, Ґі Вергофштадт, центризм, економічний лібералізм, пан-європізм, сюди належать представники дрібних партій Європи

 

Відповідно, до парламентської меншості належать інші фракції (276 депутатів):

ECR — 73 особи, Європейські консерватори та реформісти, Саїд Самах Камаль, консерватизм, економічний лібералізм, євроскептизм, анти-федералізм, сюди належать консерватори Великої Британії та урядова партія ПіС Польщі

 

GUE-NGL — 52 особи, Об’єднані ліві та зелені Півночі, Ґабріель Ціммер, демократичний соціалізм, євроскептизм, єврокомунізм, сюди належать ліві Німеччини, Сіріза Греції, ліві та Подемос Іспанії

 

Verts-EFA — 50 осіб, Зелені та вільні регіони, Філіп Ламбер та Ребекка Гармс, зеленізм, регіоналізм, захист меншин, сюди належать зелені Німеччини та Франції

 

EFDD — 45 осіб, Європа свободи та прямої демократії, Найджел Фарадж та Давід Борреллі, популізм, євроскептизм, сюди входять партії UKIP Великої Британії та M5S Італії

 

ENF — 39 осіб, Європа націй та свободи, Марін Ле Пен та Марсель да Ґрааф, ультра-правий популізм, націоналізм, євроскептизм, сюди входять Національний Фронт Франції, Ліга Півночі Італії, партії свободи Австрії та Нідерландів

 

NI — 17 осіб, позафракційні, тут залишились невзятими до інших фракцій йоббіки Угорщини, комуняки Греції та прости господи, поляк Корвін-Мікке 

 

Тепер давайте подивимось як усі ці представники західної цивілізації проголосували за те, аби захистити свої власні голови, своїх власних дітей та своє власне майно від загрози східної орди та тероризму, а в голосуваннях йшлося про те, аби припинити пропаганду «русского мира» та «ісламського тероризму» в їхніх масмедіа, виділити хоча би по 2% ВВП на свою безпеку та скоординувати свої зусилля з НАТО — аби не дублювати його функції.

 

На сірому фоні — результати голосування фракцій Європарламенту за політику загальної безпеки та оборони; одразу після нього відбулося голосування за покращення стратегічних комунікацій для протидії російській та іділівській пропаганді — бачимо на жовтому фоні.

 

 

ep voting

 

Так ось, навіть у правоцентристській партії (EPP) аж 34 особи не бачать особливої загрози в розпалюванні ідей «русского мира» і тероризму у своїх домівках!

 

80 відсоткам їхніх принципових “партнерів” (насправді вічних суперників) по коаліції, лівоцентристським соціал-демократам (S&D) взагалі начхати на питання інформаційної безпеки — вони напевно просто кайфують від передач Russia Today у їхніх телевізорах.

 

Так звані ліберали (ALDE) трохи притомніші, але теж не відчувають особливої небезпеки, коли їх читачі лазять по сайтах російської контори Sputnik News.

 

Консерватори (ECR) усвідомлюють, що щось не те з російською пропагандою, але в дупі мали військову підтримку Євросоюзу (такими розумниками виявились поляки з ПіС та англійські консерватори).

 

Зелені (Verts/EFA) розуміють, що привселюдно бухати та відсікати голови ніби не гоже, але виділяти кошти на військову оборону з бюджету засадничо не бажають — віра їм заважає.

 

Ну а політичний марґінес — популісти, комуністи, націоналісти і взагалі пройдисвіти (яких навіть в такі фракції не взяли) поперед путька в пекло готові бігти в обійми до свого хворого на голову спонсора за черговими євродоларами, але плюнути на свої пригріті місця в Брюсселі чи Страсбурзі, забрати сім’ї та гонорово переселитись в Сиктивкар, Уфу чи Магадан принципово ані-ні! Нема дурних!

 

Все це насправді дуже сумно. Розбещена фінансовими надприбутками та дешевою робочою силою з інших країн, Європа взагалі не усвідомлює тієї загрози, яку їй несуть гопники з Московії та їхні учні з Близького Сходу. Навіть безпосередні терористичні акти в її мегаполісах призводять не до консолідації людей, а лише до збільшення популярності популістів та нациків.

 

Власне українцям треба добре вивчити цей урок — і перестати надіятись на тітку з Європи, а робити все самому — бо ж маємо і розум, і руки, і землю і Бога на своєму боці. Та й самі знаємо, що робити.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles