logo

Saturday, 29 April 2017 08:23

РОЗУМНИЙ ГОДИННИК Xiaomi Weloop Hey 3S

Доктор Немо, Radio Lemberg, 29.04.2017 

 

Останні десять років зникла потреба мати на руці годинник. Напевне відсотків 10 реально потребувала дізнатися яка година, більшість віддавала данину моді, красивому аксесуару, демонстрації фінансової спроможності, соціальному статусу та безлічі інших далеких від часу потреб. Частково замінили цю функцію мобільні, частково стали щасливіші. 

 

Ситуація змінилася з появою розумних годинників (смарт), проте надвисока ціна за такий ґаджет, який ще й потребував частої зарядки, не популяризивала цей атрибут дрес-коду. І от ряд фірм почали випуск багатофункціональних смарт-ґаджетів ціною до 100$. 

 

Компанія Xiaomi анонсувала новий смарт-годинник Weloop Hey 3S вартістю $78 і акумулятором, що забезпечує до 30 днів автономної роботи. Новий пристрій представлено на краудфандинговой платформі MIJIA. Потрібну суму зібрано за кілька хвилин.

 

xiaomi2

 

Weloop Hey 3S оcнащено рідкокристалічним кольоровим дисплеєм діагоналлю 1,28 дюйма, модулями GPS і GLONASS, а також Bluetooth 4.2. Пристрій може контролювати частоту серцевих скорочень, кількість зроблених кроків і спалених калорій. Також, Weloop Hey 3S зможе контролювати якість сну, сповіщати про заплановані заходи, про вхідні дзвінки й повідомлення, допоможе в управлінні музикою. Корпус годинника повністю водонепроникний і здатний витримувати занурення на глибину 50 метрів. Вага пристрою становить 38 грам.

 

xiaomi hey s3 02

 

Новинка надійде у продаж на китайському ринку за ціною 539 юанів (близько $78).

 

DN як же ж обійтися без такого при подорожах у часі?

:)

Watch

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles