logo

Monday, 08 May 2017 10:06

СЕКРЕТНИЙ ЛІТАК ВПС США ПОВЕРНУВСЯ НА ЗЕМЛЮ ПІСЛЯ 700 ДНІВ У КОСМОСІ

Доктор Немо, Radio Lemberg, 08.05.2017

 

Експериментальний орбітальний літак X-37B повернувся на Землю після майже двох років в космосі. Це була 4 місія в рамках програми Orbital Test Vehicle. Про це ВВС США повідомили в своєму офіційному Twitter. Міні-шаттл пробув в космосі більше 700 днів. Сьогодні він приземлився на території Космічного центру Кеннеді на мисі Канаверал. Приземлення пройшло успішно.

 

Згідно з викладеними раніше Пентагоном даними, космоплан призначений для функціонування на висотах від 200 до 750 км, здатний швидко змінювати орбіти і маневрувати. Він в змозі виконувати розвідницькі завдання, доставляти невеликі вантажі в космос. При цьому достовірних відомостей про те, яким обладнанням оснащений апарат вагою близько 5 тонн, немає.

 

Пентагон не розкривав повний спектр завдань, які виконував X-37B. Серед ймовірних цілей програми називають відпрацювання нових технологій, які потім можуть бути використані при запуску супутників, випробування іонного двигуна EM Drive, який нібито порушує третій закон Ньютона а також вивчалась зміна властивостей матеріалів у космосі.

 

X 37B

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles