logo

Wednesday, 22 March 2017 13:46

НОВА ПІДКАЗКА ДО ЗАГАДКИ БЕЗСМЕРТЯ

Доктор Немо, Radio Lemberg, 22.03.2017  

 

Секрет безсмертя тисячоліттями не дає спокою науковцям, поетам, алхімікам та іншим зацікавленим людям. Ось і знову ця загадка нагадала про своє існування науковцям з Японії. Причиною цього стала дивовижна знахідка – в океані дослідники знайшли дійсно безсмертну тварину. Нею виявилася медуза Turritopsis nutricula

 

Секрет безсмертя медузи полягає в тому, що в її організмі відбувається трансдиференціація. Суть цього процесу полягає у перетворенні одних типів клітин в інші. Завдяки йому медуза може переходити зі зрілої стадії життя до незрілої. Такі оновлення можуть відбуватися незліченну кількість разів. 

 

Turritopsis nutricula є чи не єдиною істотою на планеті, яка може повертатися до початкової стадії свого життя. Через процес трансдиференціації популяція цього виду медуз стрімко зростає. Саме завдяки йому, Turritopsis nutricula – безсмертні. 

 

Чи допоможе науковцям така знахідка віднайти безсмертя – поки невідомо. Фахівці спробують розгадати феномен цієї тварини, щоб знайти ключ і до вічного існування людства.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles