logo

Wednesday, 30 January 2019 23:19

УКРАЇНА ЗМІНЮЄ ВЕСЬ СВІТ

Олег Леусенко, член НСЖУ та АЕЖ, 30.01.2019

 

Війна Московії проти України докорінно змінює світопорядок, який склався після Другої світової війни. Зрештою саме Україна та її перемога над Московією і змінить структури ООН, ПАРЕ, Ради Европи, інших міжнародних організацій та закладе новий фундамент світового порядку. 

 

Ставка англосаксів на Україну відбулася, вона є очевидною. Україна в завуальованому уявленні США, Канади та Британії має поставити на місце лівацькі і популістські продажні демократії старого світу. Перш за все — Німеччину, Францію та Італію. 

 

Варто пам'ятати, що Україна є найбільшою країною Европи і саме в Україні є географічний центр континенту. Україну чекає роль лідера в майбутньому Балто-Чорноморському союзі Межимор’я, який поступово розвалить такий совковий Евросоюз. В НАТО українське військо стане чи не єдиною силою з реальним бойовим досвідом і реальною бойовою машиною Альянсу — адже саме воно буде переможцем над найбільшою імперією у світі.

 

Після розгрому Московії триватимуть трибунали проти неї, та присуджуватимуться чисельні репарації. Країни-правонаступники колишньої "Российской Федерации" ще довго розплачуватимуться з Україною.

 

Українська церква є найбільшою православною церквою у світі. Саме Україна може стати плацдармом екуменізму — зближення католицизму з православ'ям. Для цього у нас вже давно є потужна греко-католицька церква — наочний зразок поєднання католицизму і православ'я. Крім того, Україна є чудовим місцем для поліпшення взаємин християн і мусульман. Іслам киримли і їхня дружба з українськими християнами — це чудовий приклад. 

 

Україну вже сьогодні в кулуарах світових форумів часто називають потенційним европейським тигром. Я б Україну порівняв з европейської лелекею. Адже саме українська нація в боротьбі з майже десятком імперій змогла зберегти свої традиції, звичаї, обряди, автохтонний одяг та інші предмети народного вжитку. Скажіть, в якій ще европейській країні ви в офісах можете побачити айтішників або міністрів у вишиванці своєї нації? Лише в Україні. 

 

Україна вже сьогодні створює бренди, які мають світовим попитом — від дизайнерського одягу до стартапів. Просто Україна ще не розкрилася і на 10 відсотків. 

 

А уявіть, як розквітне наша Ненька в ролі країни-переможця! Тут доречно згадати нашу стару приказку: молоде орля, та вище старого літає!

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles