logo

Friday, 20 July 2018 15:21

У МЕРЕЖІ АКТИВНО ПРОПИХУЮТЬ ЧЕРГОВИЙ ВКИД КРЕМЛЯ ПРО "РЕФЕРЕНДУМ НА ДОНБАСІ"

Олег Леусенко, LiveJournal , 20.07.2018


У мережі смакують прес-брифінг Путіна з Трампом, а також виступ кремлівського наноцаря перед своїми валізами (даруйте, дипломатами) в Москві, з якого журналісти ніби-то вивудили кілька тем їх таємної рантки. Найголовніше — "референдум на Донбасі". Деякі блогери вважають, що Трамп може проковтнути таку тему. Інша справа, як він збирається втулити цю кремлівську жуйку в Конґресі США і партнерам в ЕС. Але, судячи з усього, московські агресори сильно педалюють нафталінову тему, вже дуже хочеться окупантам легалізувати своїх нукерів в ОРДЛО ще до введення миротворців і виборів в Україні в 2019 році. 

Розчарую ватних мрійників. Вся це повна нісенітниця не варта і жмені сіна. Ні в Палаті представників, ні в Сенаті США такий виверт Москви не пройде. У Трампа там підтримки немає, а восени стане ще менше. Тим більше, рудий клоун — не зовсім дурень, і не стане просувати явно чекістську технологію в тій ситуації, в яку він сам себе втягнув. 

 

Те ж саме і стосовно Евросоюзу. Тема референдумів є дуже болісною для Іспанії, Німеччини, Великої Британії, Франції, тощо. Це навіть швах для Італії. А наші східні сусіди тим більше відправлять подібну ініціативу на три звісні літери.

Референдуми в усіх країнах проводяться за законодавством цих країн, а ОРДЛО визнано окупованими зонами і резолюцією ПАРЄ, і законом України, і навіть резолюцією ООН. Це суперечить міжнародному праву. Тим більше в регіоні, де йдуть активні військові дії.

Загалом, це тисяча перша казка ординської Путінізади, яку смакують лише кремлетролі та деякі корисні ідіоти. Курт Волкер вже сильно регоче з цього.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles