logo

Wednesday, 09 November 2016 17:09

ТРАМП: ПРИЙШОВ ЧАС ОБ'ЄДНАТИСЬ І ТВОРИТИ

 

Дональд Трамп, 08(09).11.2016   

 

Дякую. Дуже дякую усім вам. Вибачте, що змусів вас чекати. Дуже багато справ, дуже. Красно дякую.   

 

Мені щойно телефонувала держсекретар Клінтон [2009-2013, за американською традицією титул залишається за високопосадовцями]. Вона привітала нас. Саме нас. Вона привітала нас з нашою перемогою. Я теж привітав її та її сім'ю з надзвичайно напруженою кампанією. Хочу сказати, що вона гідно боролась. Гілларі протягом тривалого часу працювала дувже довго та дуже завзято, ми всі багато чим їй зобов'язані за її служіння країні. Я справді щиро так вважаю.  

 

Зараз прийшов час для Америки перев'язати рани від тріщин та об'єднатися. Я звертаюсь до всіх республіканців, демократів та прихильників незалежних кандидатів у всій країні: прийшов час усім нам об'єднатись як належиться одному народу.  

 

Прийшов час. Я обіцяю кожному громадянину нашої країни, що я буду президентом усіх американців, а це дуже важливо для мене. Ті, хто раніше вирішив мене не підтримувати, а таких було багато — я звертаюсь до вас за вашою порадою та вашою допомогою, аби ми могли працювати разом і об'єднати нашу велику країну. Як я вже спочатку сказав, це була не кампанія, це був неймовірний та великий рух, що об'єднав мільйони працьовитих мужчин і жінок, які люблять свою країну, і хочуть кращого, яскравішого майбутнього для себе та своїх сімей.  

 

Цей рух об'єднав американців усіх рас, релігій, походження та віри. Усіх, хто чекає та хоче, аби наш уряд працював для людей, і він буде для них працювати. Ми разом почнемо вирішувати термінове завдання з відродження нашої нації та відродження "Американської мрії".  

 

Усе своє життя я займався бізнесом та вивчав нереалізований потенціал проектів та людей у всьому світі. Тепер я хочу робити це заради нашої країни. Вона має неймовірний потенціал. Я мав можливість достатньо вивчити нашу країну. Неймовірний потенціал. Це буде чудово. Кожний американець чи американка зможуть повністю себе реалізувати. Мужчин і жінок нашої країни більше не забудуть.  

 

Ми відновимо наші міста та перебудуємо дороги, мости, тунелі, аеропорти, школи, лікарні. Ми відновимо нашу інфраструктуру, якій не буде рівні. Ми дамо роботу мільйонам людей. Ми також потурбуємось про наших ветеранів, які були такими вірними, і про багатьох з яких я взнав протягом цих 18 місяців. Для мене було великою честю бути поруч з ними під час кампанії.  

 

Наші ветерани — неймовірні люди. Ми вирушаємо у подорож до національного зростання та відновлення. Я використовуватиму таланти наших людей, і ми закликаємо усіх найкращих застосувати свій неймовірний талант для загальної користі. Так і буде. Ми маємо чудовий економічний план. Ми подвоїмо наше зростання і матимемо найсильнішу економіку в світі.  

 

Також ми будуватимемо стосунки з іншими державами - з тими, які хочуть з нами працювати. У нас будуть чудові стосунки. Ми чекаємо на просто чудові стосунки.

 

Жодна мета не може бути завеликою, жодний виклик не може бути заскладним. Ніщо з того, чого ми бажаємо для майбутнього, не є недосяжним.

 

Америка більше ніколи не погодиться ні на що, окрім найкращого. Ми повинні повернути нашій країні її роль і мріяти по-великому, сміливо та зухвало. Ми повинні це робити. Ми мріятимо про нашу країну, про чудові речі, про успіх.

 

Хочу скажати світовій спільноті, що для нас інтереси Америки — вище за все, але ми до всіх ставитимемось справедливо, до всіх. До всіх людей і народів. Ми шукатимемо компроміс, а не ворожнечу; партнерство, а не конфлікт. 

 

Дякую своїй сім'ї та усій команді за роботу.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles