logo

Thursday, 16 February 2017 08:38

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНУ ПАРТІЮ «TESLA MODEL 3» БУДЕ ВИПУЩЕНО ВЖЕ В ЛЮТОМУ

Доктор Немо, RadioLemberg, 16.02.2017

 

Компанія Tesla Inc оголосила, що цього місяця на тиждень припинить виробництво на своєму заводі в Каліфорнії для того, щоб почати виробництво експериментальної партії серійного седана Model 3 вже 20 лютого, тим самим наблизившись до своєї мети - масового випуску цього електромобіля, який запланований на липень 2017 року, повідомляє Reuters.

 

Скільки буде випущено авто не повідомляється, але їх буде не багато. Цим випуском компанія має на меті перевірити як якість деталей, наданих постачальниками, так і весь процес виробництва електромобіля. Більшість моделей передсерійної версії Model 3 буде використано для всебічних випробувань і обкатки в реальних дорожніх умовах і постачатися замовникам не будуть.

 

Компанія має розширити свої діючі виробничі потужності і підготуватися до випуску своєї першої бюджетної моделі, адже ще давніше звучали заяви, що компанія буде прагнути виробити від 100 000 до 200 000 Model 3 в другій половині 2017 року. В кінцевому підсумкуTesla має намір досягти до 2018 року показника щорічного виробництва 500 000 електромобілів.

 

У минулому році головний виконавчий директор Tesla Ілон Маск повідомив інвесторам і більше 370 тисячам клієнтів, які внесли депозити на Model 3, що повномасштабне виробництво електромобіля Model 3 заплановане на липень 2017 року. Проте багато аналітиків і постачальники вважають, що намічені терміни є занадто амбітними і важко досяжними, і що може повторитися історія компанії з запуску попередніх продуктів - Molel S і Model X, випуск яких відзначився зірваними термінами, низькими початковими обсягами та деякими проблемами з якістю, правда, які швидко були усунені в процесі кількох місяців виробництва. Окрім того, у Reuters припускають, що компанія ще робить остаточні зміни дизайну Model 3, що теж може завадити вчасному початку масового виробництва седана.

 

Електромобіль Model 3 було представлено в 2016 році. Це найдешевший автомобільTesla, зі стартовою вартістю приблизно $35.000. Електромобіль отримав запас ходу 346 км, хоча до початку виробництва цей показник може збільшитися, динаміку розгону до 100 км/год в межах 6 секунд і систему автопілоту. Батареї та інші частини силового агрегату для Model 3 будуть виготовлятися на Гігафабриці Тесла в Неваді.

 

Картинки по запросу Tesla Model 3

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles