logo

Wednesday, 27 September 2017 18:19

КЛАСИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ОБРОБКИ ДЕРЕВИНИ

Доктор Немо, Radio Lemberg, 27.09.2017

 

Свій мобільний набір інструментів столяр і майстер зі створення музичних інструментів Генрі О'Стадлі (на світлині) створював багато років. У компактній валізі зберігаються 300 інструментів, за допомогою яких можна "з нуля" зробити рояль.

 

Майстер Генрі О'Стадлі (1838-1925) свого часу був визнаним столяром - і великим фахівцем зі створення музичних інструментів. Він робив роялі і піаніно, а також будував органи. Його піаніно були справжніми шедеврами, прикрашеними декором зі слонової кістки, рідкісними сортами дерева, інтарсії. Його спеціальний "похідний" чемодан містить 300 різних інструментів, при цьому відрізняється компактністю: 22 х 99 х 47 см.

 

Цього набору йому було цілком достатньо, щоб з нуля зробити піаніно або рояль. Кожен з інструментів в наборі був виготовлений вручну в єдиному екземплярі спеціально для цього комплекту. З обох сторін організовано кілька рівнів зберігання, в яких для кожного інструменту передбачено своє місце з надійною фіксацією у відкритому вигляді. При закриванні несесера конструкція валізи забезпечує абсолютну нерухомість вмісту: інструменти з лівого боку надійно фіксують інструменти з правого, так що жоден з них не може вискочити навіть при найсуворішій трясці.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles