logo

Понеділок, 10 07 2017 13:33

HYDROGEN ONE — СМАРТФОН З ГОЛОГРАФІЧНИМ ЕКРАНОМ ВІД RED

Доктор Немо, Radio Lemberg, 10.07.2017 

 

Широковідома у вузьких колах кіновиробників компанія RED Digital Cinema Camera Company (RED) анонсувала абсолютно новий для своєї лінійки кіоноапаратури пристрій: смартфон Hydrogen One. 

 

RED займається виробництвом цифрових камер і супутнього обладнання для зйомки кіно та відеоматеріалів. Тим дивніше виглядає новина про те, що виробник з ісвітовим ім'ям в кінематографії займеться випуском ... смартфонів. 


Насправді пристрій зовсім не простий: в анонсі повідомляється, що це «перший в світі смартфон з голографічним екраном». Тобто на цьому телефоні можна буде дивитися об'ємні тривимірні фільми - голографії. При цьому для перегляду не будуть потрібні додаткові окуляри. 


В описі говориться: «Hydrogen One забезпечує перегляд голограм, 2D- і 3D-відео, доповненої, віртуальної і змішаної реальності». 

 

Всі ці нововведення представлено у форматі смартфона на Android з підтримкою сучасних стандартів мережевого підключення, USB Type-C і слотом microSD. Також смартфон має модульну фотосистему, яка забезпечить системі поліпшені фото- і відеоможливості. 


Hydrogen One буде підтримувати змінні модулі. За допомогою спеціального роз'єму можна підключати аксесуари, змінюючи функціональність смартфону. 

 

При потребі телефон можна використовувати як додатковий монітор для камер Scarlet, EPIC і Weapon.


Пристрій очікується в продажі не раніше 2018 року. Проте на новинку вже можна оформити попереднє замовлення. 

 

Смартфон випускатиметься у двох версіях: титанова ($1,595) і алюмінієва ($1,195).

Схоже в даній категорії: « Попередня Статті Наступна »

ВСІ СТАТТІ ЗА МІСЯЦЬ

Автори та ресурси

Архів статтей

Radio Lemberg

twfbg+ email  yt

 Radio Lemberg  ©  2016

kaddirect