logo

Monday, 10 July 2017 13:33

HYDROGEN ONE — СМАРТФОН З ГОЛОГРАФІЧНИМ ЕКРАНОМ ВІД RED

Доктор Немо, Radio Lemberg, 11.09.2017 

 

Широковідома у вузьких колах кіновиробників компанія RED Digital Cinema Camera Company (RED) анонсувала абсолютно новий для своєї лінійки кіоноапаратури пристрій: смартфон Hydrogen One. 

 

RED займається виробництвом цифрових камер і супутнього обладнання для зйомки кіно та відеоматеріалів. Тим дивніше виглядає новина про те, що виробник з ісвітовим ім'ям в кінематографії займеться випуском ... смартфонів. 


Насправді пристрій зовсім не простий: в анонсі повідомляється, що це «перший в світі смартфон з голографічним екраном». Тобто на цьому телефоні можна буде дивитися об'ємні тривимірні фільми - голографії. При цьому для перегляду не будуть потрібні додаткові окуляри. 


В описі говориться: «Hydrogen One забезпечує перегляд голограм, 2D- і 3D-відео, доповненої, віртуальної і змішаної реальності». 

 

Всі ці нововведення представлено у форматі смартфона на Android з підтримкою сучасних стандартів мережевого підключення, USB Type-C і слотом microSD. Також смартфон має модульну фотосистему, яка забезпечить системі поліпшені фото- і відеоможливості. 


Hydrogen One буде підтримувати змінні модулі. За допомогою спеціального роз'єму можна підключати аксесуари, змінюючи функціональність смартфону. 

Згідно з інформацією виробника, дисплей діагоналлю 5,7 дюйма, завдяки використанню нанотехнології, дозволяє “плавно перемикатися між традиційним 2D-контентом, голографічним багатозонним контентом, 3D-контентом та інтерактивними іграми”. Засновник компанії RED Джим Джаннард заявив, що “немає можливості описати його, поки не побачите самі”.

Технологія, яка лягла в основу дисплея, стала результатом ексклюзивного партнерства зі стартапом Leia. Стартап “скромно” описує себе як “провідний постачальник голографічних дисплеїв на базі світлового поля для мобільних пристроїв”.

Компанія була заснована в 2014 році в результаті відокремлення від дослідницького підрозділу HP. RED інвестувала неназвану суму коштів в Leia в рамках співпраці.

“Leia використовує останні досягнення в галузі нано-фотонного проектування і виробництва, щоб надати повне світлове “голографічне” рішення для дисплеїв мобільних пристроїв за допомогою пропрієтарного апаратного і програмного забезпечення.

Компанія Silicon Valley займається комерціалізацією мобільних екранів на основі рідко-кристалічних дисплеїв, здатних синтезувати світловий голографічний контент, зберігаючи при цьому нормальну роботу дисплея” – описує свій продукт Leia.

 

При потребі телефон можна використовувати як додатковий монітор для камер Scarlet, EPIC і Weapon.


Пристрій очікується в продажі не раніше 2018 року. Проте на новинку вже можна оформити попереднє замовлення. 

 

Смартфон випускатиметься у двох версіях: титанова ($1,595) і алюмінієва ($1,195).

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles