logo

Thursday, 26 October 2017 11:56

ПРО ТЕРАКТИ В УКРАЇНІ. НАША ВІДПОВІДЬ — ЩЕ ШВИДШЕ РУХАТИСЬ ДО ЕВРОПИ.

Олег Пономар, Facebook, 26.10.2017 

 

Я багато разів писав, що вони будуть. Теракти, диверсії, саботаж, кібератаки, сакральні жертви, тощо. Це тактика та практика ЧК/НКВД/МГБ/КГБ/ФСБ, і це зрозуміло та передбачувано. 

 

Це явище сьогодні неможливо перемогти й ліквідувати. Ніяк. Жодними методами. Ні застосування візового режиму з Московією (а ми його фактично запроваджуємо з нового року — і це дуже добре), ні санкції в цьому не допоможуть. 

 

Уявімо фантастичний варіант. Ми відгородились стіною від сусіда так, що жодна миша не пролізе. І що? Ми маємо Україну, в якій вже є мільйони ворогів України і мільйони корисних ідіотів, яких ворог може використати для постійних чи одноразових операцій. Є мільйони дезорієнтованих громадян України, яких може використати ворог. Є десятки тисяч аґентів ворога (штатних, позаштатних, пасивних, активних, одноразових, тощо). 

 

Аби їх усіх нейтралізувати особовий склад СБУ має сягати мільйона осіб, а бюджет — кілька мільярдів доларів. Це фантастика і це нереально з економічних причин. І з технічних теж — в Україні немає такої кількості фахівців.. 

 

А ворог у цьому дуже сильний. Ворог — найсильніший у світі у гібридній війні. 

 

Сьогодні СБУ може і нейтралізує найнебезпечніші та найактуальніші загрози. І за це їм дуже дякуємо. 

 

Який вихід? І чи є він? Він є. 

 

Ми маємо ще швидше рухатись геть від Московії до Заходу. Тобто стратегічний, геополітичний рух до Заходу набагато важливіший локальної боротьби та локальних загроз сьогодні. Ми повинні рухати, пересувати всю країну в цілому. Разом з людьми. До НАТО, до Евросоюзу. Туди, де є Закон, де права людини, де прозорість і безпека. Подалі від нашого ворога й сусіда. Зробити наш рух незворотнім. Відійти на безпечну відстань. 

 

Так, як це зробили країни Балтії. Чи може Московія вчинити теракт в одній з цих країн сьогодні? Звичайно, може. Та що це їй дасть? Країна вже далеко пішла. 

 

Тому критично важливою нині є наша Верховна Рада. Реформи, реформи, і знову реформи. Европейські закони — сотнями щороку. Ринок землі, дерегуляція бізнесу, військо та НАТО, швидка приватизація, податкова реформа, закон про мову, реформа Нафтогазу та ГТС, енергетична незалежність, тощо тощо тощо. 

 

Тільки це нас відмежує від ворога. Тільки так ми маємо діяти сьогодні.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles