logo

Friday, 12 May 2017 13:36

ПРО БЕЗВІЗ ТА УКРАЇНУ

Олег Пономар, Facebook, 12.05.2017 

 

Шістсотрічна боротьба України за незалежність від Росії (Московії) не могла не дати результатів. Кожна жертва, кожен герой, кожна битва і кожна перемога протягом шестисот років сіяли зерна, які мусили зійти. Кожен поет, кожен співак, кожен наш Мазепа чи Чорновіл сіяли зерна, які мусили зійти. І вони зійшли. 

 

Але сам перехід з табору "русскава міра", з табору пітьми до табору західної цивілізації відбувся не поступово, а різко, нагадуючи стрибок, коли Майдан прогнав російського посіпаку та до влади прийшли про-європейські та про-атлантичні сили. 

 

Так я це бачу. Пам'ятаєте як зі східного Берліна (ще до спорудження стіни) німці перестрибували білу лінію і відразу опинялись на території західного Берліна? На території Волі? Ось так само сталось і з Україною під час Майдану. 

 

А потім почалось найцікавіше. Нозі та тулуб України стоять на території Волі. За одну руку (десницю) нас тримають та тягнуть до себе наші західні союзники. Але частина другої руки (шульги), за яку нас тримає та тягне Росія, ще перебуває з іншого боку над цією білою лінією. Росії допомагають в Україні її агенти впливу і наші корисні ідіоти, а також адепти "русскава міра" та СРСР. 

 

Тепер нам треба висмикнути долоню тієї руки з недоімперії і відразу почати будувати нашу стіну. Безвіз — це перший великий бетонний блок. Другим блоком буде Асоціація з Євросоюзом. Третім — наш вступ до НАТО. 

 

Ще кілька слів про безвіз. Попри те, що це великий символічний та ментальний знак виходу з недоімперії, є ще один дуже важливий момент, про який ніхто не каже. Це момент престижу. Момент брендування України і момент її капіталізації. Країна, громадяни якої можуть подорожувати Світом без віз, відразує піднімає свій престиж і свою капіталізацію у Світі. Моментально та відразу на кілька порядків. Зростає ціна українського паспорта й українського громадянства, зростає ціна маєтків та компаній. Вартість України як бренду зростає відразу на кілька порядків. 

 

Ось такі думки про безвіз. Нас ще чекає тяжкий шлях, але ми впораємось. 

 

Мені писали читачі, що у наданні Україні безвізу є й моя заслуга. Я дуже дякую за таку оцінку і дуже радий, якщо це так. Дякую за увагу.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles