logo

Tuesday, 04 April 2017 09:10

POSCO DAEWOO ПЛАНУЄ ВИРОБЛЯТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ В УКРАЇНІ

Доктор Немо, Radio Lemberg, 04.04.2017 

 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із президентом та СЕО Posco Daewoo Кім Йонг-Санг та обговорив потенційні проекти щодо інвестування компанії в Україну. 

 

Обговорюючи можливі проекти співпраці, президент Posco Daewoo висловив зацікавлення підприємства у інвестуванні в зерновий портовий термінал та відкриття повноцінного підрозділу компанії в Україні. 

 

Компанія зацікавлена у співпраці з Україною у напрямку виробництва електромобілів та готова сприяти у створенні національного бренду, зазначив Кім Йонг-Санг. 

 

Прем’єр-міністр привітав плани компанії щодо діяльності в Україні. "Ми зацікавлені у процесі інвестування в Україну, розвитку національної економіки і розглядаємо можливість співпраці з вами як те, що повністю співпадає з нашими можливостями для розвитку. Ключовим завданням для України сьогодні є стале економічне зростання та відхід від сировинного типу національної економіки". 

 

"Ми зацікавлені створювати додану вартість на території України і зрозуміло, що для цього нам потрібні нові інвестиції і проекти, які у тому числі ми можемо розглядати в плані розвитку нашого агропромислового комплексу, який має надзвичайно високий потенціал. Мова йде про поглиблену переробку саме на території країни". 

 

Уряд вживає заходів для створення сприятливих умов для бізнесу та готовий "забезпечити стовідсоткове супроводження "під ключ" тим бізнес-проектам, що здійснюються в Україні", запевнив Прем’єр-міністр та нагадав, що з цією метою Уряд створив Офіс залучення та підтримки інвестицій.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles