logo

Tuesday, 14 March 2017 13:25

ПОНОМАР: СОБАКИ ГАВКАЮТЬ, ТА УКРАЇНА ЙДЕ

Олег Пономар, Facebook, 14.03.2017

 

Один московський професор пише, що Путін зробив ставку на хаос і колапс України протягом кількох місяців. І наші "ЦЯ країна" сподіваються на те ж. Однак є індикатори того, що Україна стовідсотково вистоїть і Захід в цьому не сумнівається ані на мить.  

 

1. Чи продовжував би МВФ (читай - США) співпрацю з Україною? Хто би викидав черговий мільярд доларів у країну, якій залишилося кілька місяців?

 

Скористаюся моментом і напишу пару слів про Меморандум з МВФ. Меморандум шикарний, конкретний, чітко прив'язаний реформи-гроші-реформи (маяки, терміни, тощо). Меморандум стимулює вкрай необхідні Україні реформи:

 

- Пенсійна реформа. Створення сучасної, справедливої, гнучкої пенсійної системи (без підвищення пенсійного віку). 

- Створення відкритого й чесного ринку землі до кінця року. 

- Посилення повноважень НАБУ. 

- Створення антикорупційних судів до кінця року. 

- Нарешті повинна початися така довгоочікувана приватизація, яка має звільнити державу від тягарів неефективних підприємств.

 

2. Те, що в Україну приходить найбільший лоукостер, говорить нам, що до літа Україна отримає безвіз з ЄС. Чи давав би хтось безвіз країні, якій залишилося кілька місяців? Також не забувайте, що безвіз — це величезний психологічний плюс Україні — і величезний пропагандистський мінус Росії. 

 

3. Також до літа ми чекаємо на ратифікацію Нідерландами (останньою країною ЄС) нашої асоціації з ЄС. Це теж мегаважлива подія. Фактично - історична подія, вихід з екс-СРСР і придбання квитка до клубу Цивілізації, асоційований член ЄС.

 

4. Сьогодні наша Рада ратифікувала договір про Зону вільної торгівлі з Канадою. Хто б укладав такі договори з країною, якій до розпаду чи хаосу (махновщини) залишилося кілька місяців?

 

То може в цих речах і є суть поточного моменту? Може тому Росія і її агенти в Україні так поспішають?

 

Ми повинні спокійно і з честю пройти цей час.  Адже ми ж мудрі і сильні - нащадки козаків.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles