logo

Sunday, 15 October 2017 10:56

ПОНОМАР: ПРО МОСКОВИТІВ В УКРАЇНІ

Олег Пономар, Facebook, 15.10.2017 

 

Я не демонізую всіх московитів. Напевно, там теж є чесні люди.. Але маю питання. Що роблять московитські журналісти, екс-депутати Думи, так звані "Експерти" чи "ліберали", тощо, в українському ефірі та на наших телеканалах? Наприклад, яке вони мають юридичне та моральне право обговорювати та клясти владу в Україні? Вони є представниками країни-окупанта та аґресора, країни, армія та громадяни якої вбивають на сході України українців. Це не лише абсурдна, а повністю ганебна ситуація. 

 

Довідково: владу в Україні українці обрали на чесних (весь світ визнав) президентських і парламентських виборах. А коли на Московії востаннє були чесні вибори? 

 

Далі. Ці московити в українському інфопросторі "ведуть боротьбу проти корупції в Україні". Ще абсурдніша ситуація. Вони що, вже перемогли корупцію в себе на Московії? І їм тепер нудно? У них прозоро розподіляються держзамовлення (а не низці близьких до корита олігархів)? У них в країні є чесні суди? У них не тортують в поліції? На якій підставі ці московити приїхали боротися з корупцією в Украні? Чи їм потрібен тут місцевий додон? Тоді стає зрозумілим. 

 

"У них на Московії небезпечно боротися проти влади"? Але їм дуже кортить? Тоді є Гондурас, Бразилія, Південна Корея, тощо. Там теж корупція. Ба принаймні для тих країн московити не є представниками країни-аґресора та окупанта. 

 

"Ну, ці московити виходили на марші проти війни в Україні". Гаразд. Але вони виходили на ці марші заради своєї країни та майбутнього своїх дітей. Аби влада їхньої країни не розпалювала війни в різних країнах — в Україні, Грузії, Молдові, Сирії, тощо. Вони виходили на ці марші не заради України. Ще раз: це не дає московитам права говорити про проблеми в Україні. 

 

Все, що можуть робити московити за нинішніх обставин (і хороші і погані) — це просити вибачення за розпалену війну. За сім відсотків території України, які вони окупували, за десять тисяч українців, яких вони вбили. Все. 

 

А бороти проблеми в Україні українці будуть самі. І обирати свою владу на чесних виборах українці теж будуть самі. Без порад громадян країни-аґресора. Може, років через 50-100 буде якось інакше. Але зараз — зась.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles