logo

Friday, 25 November 2016 08:37

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ТА СПОСІБ ЇХ ВИДАЛЕННЯ З МЕРЕЖІ

Доктор Немо,RadioLemberg,25.11.2016.

 

Персональні дані є відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Але законодавством різних країн не встановлено і не може бути встановлено чіткого переліку відомостей про фізичну особу, які є персональними даними до різноманітних ситуацій, в тому числі при обробці персональних даних в інформаційних (автоматизованих) базах та картотеках персональних даних, що можуть виникнути у майбутньому, у зв’язку зі зміною в технологічній, соціальній, економічній та інших сферах суспільного життя. Гакери зазвичай полюють не на всі дані користувачів, а на конкретну інформацію. Найчастіше вони крадуть облікові записи.

За даними статистики, протягом останніх шести місяців кількість витоків збільшилася на 15%.

Загальне число зламаних облікових записів зросло на 31%, особистих даних - 64% від загального числа крадіжок.

Всього на глобальному рівні в першій половині 2016 року було зафіксовано 974 витоки, в результаті яких у небезпеці опинилися понад 554 мільйони записів даних.

Hacker

Про це повідомляє провайдер систем безпеки Gemalto.

 

В Україні банки активно боряться лише з зараженнями банкоматів шкідливими програмами, бо крадуть конкретні гроші. При цьому не можуть достатньо надійно захистити свої бази даних клієнтів. В мережі безліч пропозицій придбати ці бази для своєго вірусного менеджменту. ІТ-сервіси повноцінно розвинуті лише в Приват-Банку (Комп'ютерно-програмний підрозділ можна впевнено вважати третьою ІТ-компанією України)

У цифрову епоху потрібно надійно оберігати персональні дані, які вже вимагаються навіть для придбання копійчаних товарів. От і гуляє один раз необережно заповнена форма в мережі. Люди, особливо початкові користувачі, всю інформацію про себе, не замислюючись, викладають в інтернет. А Соціальні мережі всіляко заохочують оцифрувати і викласти абсолютно всі дані про себе для публічного огляду. У багатьох рано чи пізно виникає бажання вилучитися з усіх електронних ресурсів. Хто вже вирішив підчистити лишні надоїдливі сервіси, постає перед надійністю способів ліквідувати про себе всю інформацію, яка циркулює в мережі. А це забирає не одну годину, а в когось – день чи й більше, та й невідомо якими програмами це робити, щоб не потрапити в ще більшу аферу з персональними даними.

Шведські розробники придумали, як скоротити процес до кількох секунд, пише TheNextWeb.

Віллі Долбо і Лінус Юннебак створили сервіс Deseat.me, який дозволяє знищити всі облікові записи користувача в соціальних медіа і службах декількома кліками мишки.

Сервіс Deseat.me працює дуже просто. Потрібно увійти на сайт, використовуючи обліковий запис Google. Після цього сервіс сканує всі додатки, соціальні медіа і послуги, де зареєстрований користувач, і видає список з посиланнями. Клікнувши на посилання, користувач видаляє обліковий запис або підписку.

Автори сервісу сподіваються, що їх сервіс стане у нагоді не лише інтернет-залежним, а й усім хто понабирав непотрібних фолловерів.

 

DN Фахівці з китайської компанії Qihoo 360 зламали GooglePixel за рекордний час. Щоб обійти захист, їм знадобилось менше хвилини.

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles