logo

Wednesday, 14 June 2017 08:48

УКРАЇНСЬКА ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНА ХАТИНКА

Доктор Немо, RadioLemberg, 14.06.2017

 

Ви завжди хотіли мати приватний будинок, але відкладали купівлю?

PassivDom – це реальна можливість заселитися у відокремлений котедж на природі за 1 день.

  • Термін складання – 1 день!
  • Такий будинок можна цілком законно встановити на ділянці будь-якого призначення, тому спеціальна ділянка «під забудову» непотрібна.
  • Для PassivDom не потрібне підключення до електрики чи газопроводу.
  • Ви отримуєте цілком готовий до життя будинок. Готове все оздоблення всередині та зовні; налаштовані опалення, вентиляція й побутова техніка.

PassivDom — український технологічний стартап, який створює автономні самонавчальні модульні будинки за допомогою 3D-принтера.

Ці будинки використовують тільки екологічно чисту енергію сонця для всіх потреб його мешканців: клімат-контролю (опалення та охолодження), генерації води, контролю якості повітря і вмісту кисню. 

 

Автором ідеї та керівником компанії PassivDom є Максим Гербут.

Як зазначають розробники, для будівництва були використані передові матеріали (карбону, фібергласу), а також інноваційні технології утеплення вакуумом. Стіна PassivDom така ж тепла, як цегляна товщиною 7,33 м.

У команді є фахівець, який розробив унікальну технологію виробництва енергоефективних вікон. Вікна PassivDom рекордно теплі, зараз технологія їх створення реєструється в книзі рекордів Гіннесса. На практиці це означає, що засклити будинок можна буде хоч від підлоги до стелі — і це зі збереженням теплових характеристик. 

 

PassiveDom2

 

Екологічний будинок

PassivDom потребує вкрай мало енергії для опалення і забезпечення всіх потреб мешканців (в тому числі для роботи побутових приладів, системи вентиляції, роботи пристроїв мережі Internet of Things). На даху модуля розташовані сонячні панелі - їх з лишком вистачає. Будинки абсолютно енергонезалежні і не потребують будь-якого палива, а, значить, - нема викидів продуктів горіння в атмосферу.

Вдень у дощову погоду сонячні панелі все одно виробляють досить енергії: менше, ніж на сонці, але все одно більше, ніж потрібно для роботи всіх систем. Запасу акумуляторів будинку вистачить на автономну роботу до двох тижнів (навіть в умовах полярної ночі, якщо сонця на небі не буде 14 днів).

 

PassiveDom3

 

Мій PassivDom – моя фортеця
 

Навіть у мінімальній комплектації PassivDom захищений від злому. Загартоване скло, алюмінієві вікна та двері, міцний каркас із карбону та склопластику (у 6 разів міцнішого за сталь) роблять будинок неприступним для грабіжників.

Заради вашої безпеки кожний будинок PassivDom має вбудовану GSM-сигналізацію та можливість спостерігати за будинком на відео через смартфон.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles