logo

Wednesday, 01 August 2018 12:14

ОЛЕКСАНДР УСИК — ПІСЛЯ БОЮ І З ХОЛОДНОЮ ГОЛОВОЮ

Олег Леусенко, НСЖУ, 01.08.2018


Те, що масоване цькування Усика відбулося не до бою, а після перемоги боксера в Москві говорить про те, що українці ще не навчились єдиним фронтом відбивати атаки кремлівських технологів. Це говорить також і про деяку інфантильність суспільства, нації, на жаль. 

 
Зрозуміло, що проти нас йде війна. Війна за виживання — бути чи не бути. Але, війна в 21 столітті перемістилася більше з окопів і фронту в інформаційну площину. І ось тут ми, українці, повинні відчувати лікоть один одного, розуміти, що наші чвари на руку лише ворогові. Якщо принципово чіплятися до кожного свого за будь-який його проступок, то можна дійти до війни всіх проти всіх, тобто хаосу, що, повторюся, завжди використовував кремлівський рейх проти нас. 

 

Критикуєте українців - будь ласка, але всьому свій час. День переможного бою був не для цькування Усика.

 

Всі ми не безгрішні, всі припускаємось помилок. Знаю десятки гріхів і Олександра.
 
Мене також коробили багато його вчинків, починаючи з загравання з "Партією регіонів". Але, не поспішайте його люто пхати. Зробіть поблажливість на те, в якому середовищі він виховувався, жив, на його молодість, та й рід його діяльності не передбачає, щоб він розумівся в тонкощах політики, патріархатах і багато інших речах. Ну, отримав він цяцьку від попів МП і що його після цього відразу розстріляти? Треба було УПЦ КП або УГКЦ поквапитися раніше і також нагородити свого громадянина за перемоги задля Батьківщини на Олімпіаді і козацький гопак в центрі Лондона. Привітав його Путін? Так він цього й чекав, для наших чвар і привітав. Така підступна кремлівська технологія. 

Чи читали ви і такі заголовки після перемоги українця: Просто термінатор: як Усик в Москві поставив на коліна Московію? А відчули на відстані усвідомлення кримнашістів від розуміння, що Усик — це Крим, це Сімферополь і це Україна? І хіба погано, що всі чотири світові пояси WBO, WBC, WBA, IBF і пояс журналу The Ring, а також кубок Мохаммеда Алі отримав українець, а не московит? Перечекайте час. У той день, коли український прапор майорів і гімн Ще не вмерли України звучав в центрі проклятої Москви ми зобов'язані були, як і наш Президент, не відмовлятися в поривах люті і образ від чергової Перемоги, прийняти Перемогу, як це зробив Гарант на зло ваті.

 

На жаль, сталося те, на що розраховували і глибоко продумали психологи на Луб'янці: до бою напхали хлопця компроматом, дрібним і великим, перед боєм цей компромат ольгінці розігнали по мережах і ми отримали наступне: вата не бідкалася від програшу свого спортсмену в Москві, московити реготали від щастя з наших чвар.  


Ще раз повторюю: нації час дорослішати і ставати мудрішою. Якщо бачите, що ворог підстроїв пастку і чекає на годину Ікс, то в цей момент згуртуйтесь і з посмішкою аплодуйте. І тоді побачите, як буде шаленіти бісівська орда ольгінців в соцмережах з нашої Єдності. 

 

Увімкніть дипломатію і стриманість. Нашим політикам теж не легко на міжнародних трибунах стримуватися і говорити прямим текстом деякі незручні речі. Юнацький максималізм і прямолінійна риторика часто шкодить. Потрібно завжди знати ЩО і, головне, КОЛИ і КОМУ говорити. В інформаційній війні важлива витримка і доцільність для досягнення головної мети. 

 

А потім критикуйте, хоч розіпніть. Хоча за що? Що кримчанин під час окупації за мільйони рублів не спокусився на московський аусвайс? За те, що їздив і підтримував наших воїнів АТО? За Український прапор на рингах планети і Олімпіадах? 

 

А всі ці розмови про те, що скоро Усик запропонує сніданок на кордоні нісенітниця. Українці відбулися як нація, щоб не простягати руку нашим довічним ворогам.  


Зрозумійте, я не виступаю адвокатом Усика і також засмучений його багатьма помилками і вчинками .. Так, треба про це говорити і писати, критикувати і обурюватися. Але в потрібний час. 


Зрозуміло, коли відбувається явний зашквар співвітчизників, як, наприклад, з Козловським, який ублажав кремлівців під калорадські ганчірки або Ані Лорак, яка під час московської агресії співає дифірамби ворожій армії. Або Лобода, Повалій, Байрак, які обливають нашу країну відвертою брехнею і брудом на рашаТВ. Тут все зрозуміло: Рубікон пройдено - вони стали для України совкової відрижкою. Давайдасвіданья!

 

Але, ми повинні берегти ВСІХ, хто з нами і просто оступився. 


Час вчитися протистояти кремлівській інформаційній війні. Потрібно об'єднуватися навколо України, вона у нас одна. Ми мудріші за московитів, а значить переможемо — і український гімн, як і наш, политий кров'ю прапор, ще забарвлять повержену Москву. Слава єдиній і мудрій нації!

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles