logo

Tuesday, 20 June 2017 16:49

ОЛЕГ ПОНОМАР: ВІВТОРОК, 20.06.17

Олег Пономар, Facebook, 20.06.2017 

 

Доброго дня, друзі. Вівторок. Що важливого? 

 

Візит президента України до США, заплановано зустрічі з президентом США, віце-президентом, міністрами оборони, енергетики, фінансів. Основні теми: продовження усіх видів американської допомоги у боротьбі проти московської агресії та переформатування Мінська-2 й АТО у гнучкішу конструкцію. 

 

Евросоюз продовжив на рік свій другий (кримський) пакет санкцій проти Московії. Так само без ексцесів через тиждень буде продовжено й третій (основний, секторальні санкції) пакет. Нагадаю, перший пакет ЕС — це персональні санкції проти громадян Московії та України за анексію Криму й агресію на сході України. 

 

Тішить наша генеральна прокуратура: Одеський НПЗ рішенням суду відібрано в Курченка і передано державі. 

 

ЛИХОМАНКА ЗА ТРАМПОМ–9 

 

Трамп зараз поміж двох вогнів. Трамп на дуже гарячій сковорідці. І Трамп у дуже вузькому коридорі дій і рішень. 

 

З одного боку — Московія. Я впевнений (маю підстави), що папка Стіла існує і вона правдива. Я впевнений, що там згадано, що в Кремлі є відео (і не одне) пікантного вмісту з Трампом і Міс Угорщина, тощо. Про це відомо ФБР, це відомо спецпрокуророві Мюллеру, про це знає і Трамп. 

 

З іншого боку — вся демократична система США, всі спецслужби та розвідники, вільна преса. Мюллер знайде та доведе компромат на всіх (Манафорт, Кушнер, Сешнс, тощо). 

 

Отже, Трампу треба визначитися. Або він танцюватиме під сопілку Московії, і тоді він отримає імпічмент. Якщо він діятиме в інтересах США (зміцнюватиме НАТО, допомагатиме Україні, тощо), то Москва може оприлюднити компромат (інформація почне просочуватися поступово, як попередження, через якийсь умовний вікілікс/асанж). 

 

Але Трамп обере не імпічмент. Імпічмент — це страх, жах, ганьба та крах всього життя. 

 

Значить, Трамп спробує або пробігти поміж краплинами дощу або змириться з появою компромату (але не імпічмент). Це стократ менше зло аніж імпічмент. 

 

Бо ж гуляли інтернетом перед останніми виборами аудіозаписи з голосом Трампа, да він хвалився, як він хапав жінок за причинне місце. І нічого. Меланія не подала на розлучення. 

 

Тому в Трампа є єдина тактика стосовно Московії — "то не я". 

 

• Нові санкції? То не я! Це Конґрес. 
• Збили СУ чи МіГ в Сирії? То не я! Це Маттіс. 
• США допомагають Україні? То не я! Це Пенс. 

 

Тобто його змусять діяти в межах коридору, визначеного Конґресом та керівниками республіканців, відстоювати інтереси США — і тоді є шанс уникнути найгіршого. Дуже невеликий вибір. 

 

Дякую всім за добрі слова та підтримку. Вдалого дня.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles