logo

Tuesday, 13 June 2017 08:26

ОЛЕГ ПОНОМАР: ВІВТОРОК, 13.06.17

Олег Пономар, Facebook, 13.06.2017 

 

Доброго ранку, друзі. Вівторок, новин обмаль. Найголовніше: 

 

Зараз в Європі ми бачимо класичний маятник в дії. У Великій Британії, Італії, Німеччині, Франції ультра-праві й ультра-ліві та популісти втрачають підтримку і місця в органах влади. Хоча організатори терактів в Европі розраховували на зовсім інший ефект. Та спрацьовує народна мудрість, запобіжник на генному рівні, і люди обирають здоровий глузд і передбачуваність, професіоналізм і компетентність в непевні часи. 

 

#RussiaGate: сьогодні в Америці знову великий день — покази в Сенаті США даватиме генеральний прокурор Сешнс. Головне питання до нього — чи пам'ятає він про свю зустріч з московським послом Кісляком? Також розповсюджуються чутки, що Трамп спробує замінити спецпрокурора Мюллера. 

 

Міністр оборони США генерал Меттіс на слуханнях в Конґресі відкинув будь-яку можливість військової співпраці з Московією на даний час. Єдина точка дотику – це спроба знизити рівень конфліктних ситуацій у Сирії. 

 

В Литві з 12 по 23 червня проходять великі військові навчання «Залізний Вовк 2017». Участь в них беруть 5300 вояків з батальйону НАТО (до якого входять німці, бельгійці, нідерландці, люксембуржці та норвежці), а також додаткові сили зі США, Великої Британії, Польщі й Португалії. Мета навчань — перевірити готовність розташованого у цій балтійській країні батальйону НАТО, "покликаного зміцнити східний фланг Альянсу та надіслати чіткий сигнал Московії". 

 

На зв'язку. Всім смачної кави та чудового дня.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles