logo

Tuesday, 11 July 2017 07:45

ОЛЕГ ПОНОМАР: ВІВТОРОК, 11.07.17

Олег Пономар, Facebook, 11.07.2017 

 

Доброго ранку, друзі. Сьогодні лише вівторок, а подій як за цілий тиждень ) 

 

Я вже три роки пишу, що Україна скоро (за історичним мірилом) стане членом НАТО. Тому мої читачі зовсім не здивовані новиною, яка за інших умов була б мегасенсацією: Україна та НАТО починають перемовини про ПДЧ (План Дій щодо Членства в НАТО / Membership Action Plan). Термін готовності до вступу незмінний, і ми його давно визначили, це 2020 рік. Роботи багато, але мета ґрандіозна. 

 

Верховна Рада прислухалась до голосу суспільства і скоріш за все скасує довгі (півторамісячні) канікули цього літа. Як сказав генеральний секретар НАТО вчора у залі, "це час героїв, і Україні вони потрібні більше ніж завжди. Не лише на полі бою, але й тут, в парламенті, в уряді, в бізнесі, в громадянському суспільстві". 

 

Це фактично візовий режим для громадян Московії та нові санкції: за дорученням РНБО Україна з нового року вводить біометричний контроль для всіх іноземців, які перетинають наш кордон, та попередню електронну реєстрацію для громадян Московії для в'їзду до України та їхню обов'язкову реєстрацію за місцем перебування та пересування в Україні. Також РНБО доручив КМУ, НБУ й СБУ внести пропозиції щодо розширення санкційного списку проти Московії. 

 

Тим часом, «Газпром» вже попередив потенційних інвесторів у своєму новому проспекті: "Проекти, які реалізує Газпром у галузі трубопровідного газу, включно з Північним потоком-2 та Турецьким потоком, можуть зіштовхнутись із труднощами". 

 

Ось так у нас все динамічно. Смачної кави на сніданок та гарного дня.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles