logo

Saturday, 13 May 2017 19:15

ОЛЕГ ПОНОМАР: СУБОТА, 13.05.17

Олег Пономар, Facebook, 13.05.2017 

 

Доброго дня, друзі. Трудова субота. Які новини? 

 

Трамп робить успіхи: Саудівська Аравія наступного тижня має оголосити про плани інвестувати $40 мільярдів в економіку США, а також про купівлю американської зброї на $100 мільярдів. 

 

США та Китай знову друзі: Китай відкриє свій внутрішній ринок американським рейтинговим компаніям та операторам кредитних карт, крім того він знову почне імпортувати зі США зріджений газ та яловичину. 

 

Пріоритети: президент Франції Емануель Макрон свій перший візит здійснить до Німеччини. 

 

Дуже важливо, що Чорне Море стає рідним для НАТО — це додає нам впевненості, що ми повернемо Крим. Влітку нас чекають великі навчання НАТО-Україна "Sea Breeze-2017". А зараз у Чорному морі почались чотириденні навчання 700 вояків з Румунії, Великої Британії та США. 

 

Капіталізація України зростатиме: міжнародна рейтингова аґенція S&P Global Rating підтвердила довготермінові та короткотермінові рейтинги України в іноземній й національній валютах на рівнях В-/В. Прогноз довготермінових рейтингів — стабільні. 

 

Вночі тисячі комп'ютерів у світі попали під атаку вірусу, який блокує на комп'ютері важливі документи та вимагає за розблокування викуп в біткойнах. Вже знайдено російський слід "невідомих гакерів". Міністри фінансів країн G7 на саміті зобов'язалися об'єднати зусилля для боротьби з міжнародними кібератаками. 

 

І маленька ремарка стосовно безвізу. За коментарями щодо безвізу в соцмережах та ЗМІ дуже легко маркувати аґентів впливу Росії в Україні. 

 

Всім щиро дякую. Приємного дня та вечора.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles