logo

Monday, 26 June 2017 13:50

ОЛЕГ ПОНОМАР: ПОНЕДІЛОК, 26.06.17

Олег Пономар, Facebook, 26.06.2017 

 

Доброго дня, друзі. Понеділок останнього тижня червня, ось і пів-2017 року майже позаду. Що важливого? 

 

Сьогодні президент України Порошенко зустрінеться в Парижі з президентом Франції Макроном. На порядку денному — широчезний спектр питань, серед яких головне — московсько-український конфлікт. 

 

Вчора у своєму телеінтерв'ю Порошенко анонсував візити багатьох світових лідерів до Києва протягом наступного місяця-двох: чекаємо в гості і генерального секретаря ООН, і генерального секретаря НАТО, і державного секретаря США, і міністрів оборони й енергетики США, і найвищих керівників Евросоюзу. 

 

Борг Януковича: Україна подала апеляцію на ухвалу Високого суду Лондона стосовно боргу Московії у $3 мільярди. За попередньою інформацією, слухання апеляції відбудуться у другій половині січня 2018 року. 

 

Вітання Асадові: останніми днями Ізраїль завдав декілька нищівних авіаударів по сирійській армії, знищено танки, БМП, гармати, тощо. 

 

ФІФА підозрює всю національну команду Московії у вживанні допінгу на останньому чемпіонаті світу з футболу в Бразилії у 2014 році. На цій новині зупинимось детальніше. Це ідеальний приклад для вивчення прийомів поширення інформації. 

 

Кілька днів тому британська преса повідомила, що ФІФА підозрює національну команду Московії у вживанні допінгу. Сьогодні, якщо ви звернетесь до ФІФА, то вам повідомлять: ми не підтверджуємо і не заперечуємо цієї інформації. Але московські ЗМІ відразу друкують новину таким чином: "стаття в британській ґазеті — фейкова". 

 

І читачі відразу реагують в коментарях — новина не перевірена, це напевно фейк! Що ж, напевно ці коментатори вважають, що Земля плоска. Чому? Бо не можуть або не хочуть бачити всю історію в комплексі та динамічно, тому рефлекторно реагують на кожне повідомлення. 

 

Аби бачити історію в динаміці, треба визначити вектор. Аби визначити вектор, треба визначити кінцеву точку. А кінцева точка тут — позбавити Московію права проводити чемпіонат світу у 2018 році. Для цього потрібно так підготувати світову суспільну думку, що таке рішення буде сприйнято як єдино можливе, вірне та справедливе. Як полегшення, як те, що й мало статись. 

 

Для цього у цей глечик щомісяця падає свіжа крапля. І недавнє звернення американського конґресмена, як й закликав позбавити Московію прав на ці змагання, не спонтанне, воно природнє. 

 

Сьогоднішня новина теж не спонтанна. Завтра якийсь черговий чиновник ФІФА, який співпрацює зі слідством, розповість ФБР, що Катар і Московія купили права на чемпіонати світу за хабарі. А потім ще хтось проговориться. Фон довкола чемпіонату світу 2018 року суцільно негативний: допінг, корупція, використання нелегальних робітників, тощо. А ще ж є воєнні злочини Московії в Україні та Сирії. Краплина за краплиною — аж поки глечик переповниться. Така практика, така політика, таке життя. 

 

А в нас починається справжня літня спека. Пам'ятайте про це і пийте багато води. Вдалого всім дня.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles