logo

Monday, 15 May 2017 08:24

ОЛЕГ ПОНОМАР: ПОНЕДІЛОК, 15.05.17

Олег Пономар, Facebook, 15.05.2017 

 

Доброго ранку, друзі. Понеділок. Попереду важливий і хороший тиждень. 

 

Понеділок: зустріч голів МЗС країн Євросоюзу та нашого Павла Клімкіна у Брюсселі. Надважливий дводенний візит прем'єр-міністра Володимира Гройсмана до Ізраїлю. Початок пленарного тижня Верховної Ради. 

 

Вівторок: приїзд місії МВФ до України. На порядку денному пенсійна реформа та ринок землі. Верховна Рада мусить голосувати — ці реформи вже давно визріли й перезріли. 

 

Середа: урочисте підписання безвізу для України в місті Страсбурґ. Наш другий травневий маячок успішно пройдено (першим був Емануель Макрон). До речі, вчора правоцентристська партія Меркель перемогла соціал-демократів (лівоцентристів) на місцевих виборах в Німеччині (про цей тренд я писав після перемоги Макрона). 

 

Четвер: дуже важливий день голосувань у Верховній Раді. 

 

Тепер про новини. До Конґресу США подано Резолюцію про План Маршалла, про його успіх після війни та нагальну потребу подібного плану для союзників США по НАТО у східній Європі (тобто Грузії, Молдови, України). Адже ці три країни виконують дорожню карту стосовно руху до НАТО та Євросоюзу (саме у такій послідовності). І будь-ласка — не звертайте увагу на Додона. Додон — це тимчасове явище в історії Молдови, а інтеґрація у євро-атлантичні структури — це геополітичний вектор на сторіччя вперед. 

 

Знову про #RussiaGate: податкові декларації Трампа за останні 10 років свідчать, що він мінімум двічі отримував кошти з Росії. 

 

Держсекретар США Тіллерсон заявив, що втручання Росії у вибори США задокументовано. Про жодне "перезавантаження" з Росією не може бути й мови. 

 

Стосовно кандидатів на посаду директора ФБР: Джуліані знову відмовився; але погодився допомогти Трампові підібрати кандидата. У Крісті немає жодного шансу на 51 голос у Сенаті. Тому шорт-лист кандидатів поповнився ще чотириа особами. Їх прізвища нічого не кажуть українській аудиторії. Трамп хоче лояльного до себе директора ФБР, та система чинить опір. Тобто ще кілька тижнів будуть гойдалки. 

 

Усім чудового тижня.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles