logo

Monday, 06 November 2017 12:48

ОЛЕГ ПОНОМАР: "PARADISE PAPERS" — ЧЕРГОВИЙ УДАР ПРОТИ ПУТІНА І ТРАМПА

Олег Пономар, Facebook, 06.11.2017 

 

Коли рік тому з'явились "панамські папери", я вказав, що цей контрольований витік інформації є ударом світового уряду по Путіну. Там було 80% матеріалів про "гаманці" Путіна, а решту 20% — усілякий дріб'язок. 

 

Вчорашній дозований витік інформації "райських паперів" — це другий етап. Цього разу це удар проти московитського оточення Трампа і знову проти Путіна (і зовсім невипадково напередодні їхньої зустрічі у В'єтнамі). Отже. 

 

• Фіґурантами паперів стали тринадцять осіб з найближчого оточення Трампа: три члени адміністрації, чотири радники та шість великих донорів. Зокрема, це міністр торгівлі Вілбур Росс (зв'язок з Московією через "Сибур"), державний секретар Рекс Тіллерсон та віце-президент спостережної ради ФРС США Рендел Куарлес. Серед радників: Томас Баррак молодший (інвестор у нерухомість, радник і фундрайзер Трампа), Стівен Шварцман (гендиректор компанії Blackstone Group - найближчий союзник Трамп на Волл-Стріт), Карл Ікагн (мільярдер з Волл-Стріт), Гарі Когн (головний радник Трампа з питань економіки). 

 

• Надважливий інвестор Facebook та Twitter, фонд DST московського мільярдера Юрія Мільнера (засновник mail.ru), виявився фінансово пов'язаним з кремлівськими держструктурами — Газпромом і ВТБ. Також Мільнер вклав $850 тисяч у ріелторську компанію Cadre, співзасновником якої є радник та ... зять Трампа, Джаред Кушнер. 

 

• Аби трохи припудрити основний удар проти Путіна та Трампа, вчора також зробили витік інформації щодо керівників інших країн (королева Великої Британії, прем'єр Канади, президент України, тощо). Ось про Порошенка: 

 

1 — українська юридична фірма "Avellum", яка діяла від імені Порошенка, написала листа фірмі "Appleby" з острова Мен, з пропозицією долучитися до юридичного обслуговування Порошенка

2 — британська фірма "Appleby" відкинула цю пропозицію

3 — ось це й все, що є на Порошенка серед 13,000,000 "райських паперів"

 

Гарного дня.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles