logo

Sunday, 02 April 2017 07:51

ОЛЕГ ПОНОМАР: НЕДІЛЯ, 02.04.17

Олег Пономар, Facebook, 02.04.2017 

 

Доброго недільного ранку, друзі. Кілька важливих новин. 


Надзвичайно важливо для поглиблення реформ та боротьби проти корупції (тому МВФ й просив прибрати Насірова): від 1 квітня в Україні починає діяти відкритий реєстр податку на додану вартість. 


Вперше я писав про цей план ще в листопаді 2014 у статті про Брізбен (G20). Два з половиною роки зайняла деолігархізація та законодавче впорядкування майданчика, залишилось ще питання відкритого ринку землі: Європейська Народна Партія, правоцентристська та найбільша партія у Європарламенті, закликала Євросоюз створити "план Маршалла" для України. 


Дуже важлива угода про взаємне постачання зброї, писав про це минулого року з Варшави (саміт НАТО): в Оттаві буде підписано давно очікувану Угоду про співпрацю між міністерствами оборони Канади та України. 


Ну що, Росіє, ти готова до гонки озброєнь? Міністр оборони США Меттіс у п'ятницю дав зрозуміти, що незабаром буде прийнято рішення, як саме реагувати на порушення Росією угоди зі США про контроль над зброєю, яку було укладено ще в часи Холодної війни. 


Німці — найспритніші: у середу в Бонні відбудеться урочисте відкриття Центру кібервійськ (відтепер це окремий самостійний рід військ Бундесверу). 


Гарного дня для спілкування з родиною та друзями, для улюблених страв і смачної кави.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles