logo

Tuesday, 24 October 2017 21:32

ОЛЕГ ПОНОМАР: КСЮША КРИМ ДРУЖБА ЖУЙКА

Олег Пономар, Facebook, 24.10.2017 

 

Зрозуміло навіть першокласникові, що пані Собчак не балотувалась би у президенти Московії, якби це не було частиною вистави "вибори-2018". Це надає виставі певного ґламуру, перчинки, побутовості. Та її роль має один дуже важливий політичний нюанс. Ось її свіжа заява: 

 

"З точки зору міжнародного права, Крим є українським. Крапка. Далі нумо розмовляти. Як це відбуватиметься, що буде далі, як продовжуватиметься життя людей в Кримі. Бо це, власне, дуже важливо. Як ці люди завтра повернуться до України? Там справді величезна кількість "русскіх" людей, які справді це підтримують. Та на конкретне питання я даю конкретну відповідь: ми не дотримались нашого слова, ми порушили Будапештський меморандум 1994 року. Ми обіцяли і ми цієї обіцянки не виконали. Крапка." 

 

Що це? А це те, що не може сказати влада Московії з екрану. Адже вони "державники" та "збирачі земель". Солідні політики. Це те, про що вони кажуть не з телеекрану. Це те, про що каже Путін Трампові чи Лавров Тіллерсонові. "З Донбасу ми підемо, а в Кримі треба ввести якийсь перехідний період (років десять, наприклад), якусь міжнародну адміністрацію, поки Крим повністю не перейде до України". 

 

Я казав про це ще у 2015 році на прес-конференції в "Укрінформі". 

 

І ось з цими меседжами Собчак ходитиме ефірами всю передвиборчу кампанію. Звикайте до цієї думки, товариші московити. І будуть гарячі дискусії. І буде багато за і багато проти. А майбутній президент (хто би ним не став) після свого обрання скаже: "бачите, є й така точка зору в суспільстві. І я не можу її іґнорувати, адже це теж наші громадяни. І кампанія довела, що цієї точки зору дотримуються багато наших громадян, тощо".

 

Але це ще не все. Ось друга заява пані Собчак сьогодні:

 

"Україна — надважливий партнер Московії, і досягти покращення стосунків — найголовніша задача. Для Московії й України треба відновити нашу дружбу за будь-яку ціну".

 

Ось із цим меседжем вона теж ходитиме ефірами. Типу, Крим ми по-трохи будемо повертати, і знову ми з Україною — разом.

 

Такий от сценарій. Нехитрий. Передбачуваний. Бо міністерство фінансів США працює як годинник )

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles