logo

Friday, 10 March 2017 12:04

ОЛЕГ ПОНОМАР: ФАТАЛЬНА ГААҐА

Олег Пономар, Facebook, 10.03.2017  

 

Гааґа Фаталь. Поділюся тим, що знаю на цю тему. Я зовсім не дарма і не спонтанно два з половиною роки тому завів цей кошик для нашої П'єси, адже, зазвичай, всі війни й міжнародні злочини закінчуються судом над злочинцем. І те, що ми бачимо зараз —  це лише самісінький початок, бо за міжнародними стандартами ще навіть не закінчилася гаряча фаза конфлікту в Україні. І основні та численні позови до міжнародних судів проти Росії ще попереду, бо подавати їх можуть і повинні після закінчення гарячої фази. І тривати суди будуть не один рік, але результат буде один .. Поганий для Росії результат, скажімо відверто... Отже. 

 

1. Ті позови, що слухали ці чотири дні у міжнародному суді ООН — це лише два позови. Один — про фінансування Росією міжнародного тероризму, а другий - про порушення прав людини в Криму. Україна відпрацювала в суді на "відмінно", результат буде через декілька місяців.

 

2. Ще в Гаадзі будуть розглядати позови до Росії за військові злочини на Донбасі, за геноцид місцевого населення (югославська калька).

 

3. Також буде багато позовів за анексію Криму, злочинне захоплення підприємств, приватної власності в Криму, тощо. За цими позовами ми будемо вимагати дуже-багато мільярдів доларів компенсацій та репарацій.

 

4. Збитий Росією малайзійський Боїнг. Міжнародна комісія поки-що випустила тільки два звіти. Перший - місце запуску ракети. Другий - чий БУК (53 зенітно-ракетна бригада з Курська), як він заїхав з Росії до України і як виїхав назад, зробивши свою чорну справу. Тепер увага! Інформація, яку оприлюднили в перших двох звітах - це всього лише 5% усієї інформації, яка вже є в міжнародної комісії. У третьому звіті, який вийде восени, буде набагато більше та детальніше. Та найголовніше те, що на підставі третього заіту родичі зможуть подавати позови до Росії. А також те, що буде міжнародний кримінальний суд над Росією. У міжнародного співтовариства (в основному в Австралії) вже є 20 свідків, які потрапили під програму захисту свідків і виступатимуть в суді під присягою. Грубо кажучи, це ті росіяни, які вирішили таким чином не повторити долю Чуркіна в обмін на інформацію. Також чудово (і це використають у кримінальному суді) те, що Росія вчора опосередковано визнала, що БУК належав їй. Суперник поплив.

 

5. Позови до Росії за військові злочини в Сирії.

 

6. Польща через Гааґу вимагатиме в Росії повернення залишків ТУ-154, який "загадково впав" під Смоленськом з елітою своєї Нації.

 

7. Справа ЮКОСа ще абсолютно не закінчена і суди тривають.

 

8. Справа Литвиненка не закінчена і Велика Британія вимагає видати злочинців.

 

Тому, аналізуючи з вищевикладене, на найближчі років десять слова "Гааґа" та "Росія" стануть абсолютними синонімами, і всім у світі потрібно звикати до того, що:

 

Говоримо Гааґа - маємо на увазі Росія.

Говоримо Росія - маємо на увазі Гааґа.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles