logo

Thursday, 30 March 2017 07:30

ОЛЕГ ПОНОМАР: ЧЕТВЕР, 30.03.17

Олег Пономар, Facebook, 30.03.2017  
 
Доброго ранку, друзі. Наш геополітично-спокійний тиждень перетнув екватор, вже четвер. Що можна відзначити? 
 
Велика Британія офіційно запустила процедуру виходу з Євросоюзу. Від моменту початку перемовин (червень 2017) у Великої Британії та ЄС буде два роки на узгодження умов Брекзіту. 
 
Україна не буде виплачувати Росії $3 мільярди боргу Януковича до кінця процесу апеляції. 
 
"Військовий Тигр": Україна вироблятиме й постачатиме до Туреччини двигуни 6ТД3 для танка «Алтай», про які йдеться у підписаному Меморандумі про взаєморозуміння. 
 
Знову "він всіх переграв": завтра в головному офісі НАТО відбудеться зустріч на рівні Міністрів закордонних справ. Звичайно, буде і Держсекретар США Рекс Тіллерсон. Але найцікавіше те, що вперше в такій зустрічі візьмуть участь Фінляндія та Швеція, які поки-що не є членами НАТО. 
 
Дві невеликі ремарки наприкінці. 
 
1. Нам протистоїть дуже підступний, абсолютно безпринципний і аморальний ворог. Який буде робити все, що можливо і не можливо, аби ми не відірвалися від нього. Пам'ятаймо про це. 
 
2. У Facebook сидять дуже багато людей і профілів, які з неймовірним нетерпінням чекають помилок і невдач України, а потім одночасно вискакують, як чорти з табакерки. Так було і після референдуму в Нідерландах, тощо. Пам'ятаймо про це, тримаймо себе в руках. Все одно буде і безвіз, буде і Асоціація з ЄС. Ми повинні пройти цей період гідно. 
 
Всім гарного дня і весняного настрою.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles