logo

Thursday, 06 April 2017 07:35

ОЛЕГ ПОНОМАР: ЧЕТВЕР, 06.04.17

Олег Пономар, Facebook, 06.04.2017 

 

Доброго ранку, друзі. Четвер. Ось ми й дочекались нашого історичного дня — дня голосування безвізу в Європарламенті. Що ще можна відзначити? 

 

Справдився мій інсайд від лютого: головного радника Трампа та його ідеолога — Стівена Беннона — виключено з Ради національної безпеки США. 

 

Заступник генерального секретаря НАТО (а до жовтня 2016 — заступник Держсекретаря США з контролю над зброєю та міжнародною безпекою) пані Роуз Ґетемюллер відвідає нині Київ. 

 

Україна за допомоги НАТО створить єдиний центр кібербезпеки, до проекту залучать консультантів турецької державної військової ІТ-компанії Havelsan (Hava Elektronik Sanayii) та фахівців інформаційної безпеки Альянсу. 

 

Наразі так. Дякую за такий сильний відгук на мою статтю "Думки вголос". Розчулений. Всім гарного дня.

 

 

ДУМКИ ВГОЛОС 

 

Якби я гнався за кількістю підписників чи сьогодні балотувався до Верховної Ради, то я писав би не те, що я пишу. Я чітко розумію наскільки деякі речі не сприймають у суспільстві. 

 

В суспільстві, де 75 років знищували ініціативу. Знищували бажання та вміння думати. Знищували цвіт Нації, її розум, душу та серце. 

 

В суспільстві, де Народ не вірить владі. Де останні 25 років керували олігархи й популісти. Де тотальна "зрада", зневіра, небажання змін. 

 

В суспільстві, де процвітає "шариковщина" та люмпенізм. Більшовизм, нігілізм, інфантилізм. 

 

Я би писав те, що приємно чути і те, на чому можна підняти рейтинг. Та це не те, чого я прагну. 

 

Я хочу пробити стіну. Я хочу трохи розтопити лід. Я прожив більшу частину життя на Заході і бачу усю картинку без запаморочення. 

 

Я бачу, що нас відсотків 10-15, і мене це вже тішить. Ми - вітрило. Ми - двигун. Буржуазного суспільства здорового глузду. Ті, хто розуміє, що за кілька років неможливо замінити те, що будувалось сторіччя. Але й ті, хто розуміє — якщо гічого не починати, то нічого й не зміниться. 

 

Поки-що нас підштовхує Захід. Нічого страшного. А ми допомагатимемо знизу. Щасливої путі.

 

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles