logo

Monday, 10 April 2017 18:24

ОЛЕГ ПОНОМАР: АПОКАЛІПСИС ЗА ТРИ ДНІ? ХІБА ДЛЯ РОСІЇ

Олег Пономар, Facebook, 10.04.2017 

 

Три роки одне і те ж. Що три місяці протягом трьох років до нас вилазять "військові експерти" та починають галасувати, заламуючи руки: "Світ у міліметрі від великої війни, скоро апокаліпсис, тощо"... Ось давно не було і знову ) 

 

"Велика трійця" (Іран, Росія, Сирія) плюс Хезболла зробили страшне "оголошення". І весь світ "здригнувся", і почалось... 

 

Я писав вже кілька таких постів. Заскріньте й цей — за рік перевіримо. Це просто неможливо, бо це неможливо ніяк. Взагалі ніяк. З ким воювати? Кому воювати? 

 

РОСІЯ. Економіка стрімко летить у прірву, а воювати з цілим світом вартує немалих коштів. Регулярно вводяться санкції. Росія на кожній зустрічі з Заходом сльозно просить їх скасувати. Про армію та ядерну зброю, котру востаннє обслуговули ще за СРСР, взагалі мовчимо — всі бачили легендарний похід "Кузі". Логістика. Сирія не межує з Росією. Все треба везти морем. Варта Туреччині перекрити Босфор і що далі? 

 

ІРАН. Іран трохи гавкає з надією, що США запропонують йому знизити градус і за це не анулюють угоду Обами: скасування санкцій = ядерна програма. Крім того, в Ірана не та армія. 

 

СИРІЯ. Тут азагалі немає про що говорити. Армії як такої немає. Є трохи старої радянсько-російської зброї та збіговисько найманців. Ця армія не контролює й третини Сирії. 

 

Тепер дивимось хто з іншого боку: США, Велика Британія, Франція, Туреччина, Ізраїль, Саудівська Аравія. Це найсильніші військові держави світу. Кожна з них наодинці (!) знищить цю "велику трійцю" за три дні. Це військові монстри. 

 

США мають логістику — бази довкола можливого театру бойових дій. Авіаносці для багаторазової переваги в повітрі. Крилаті ракети на есмінцях. 

 

ВЕЛИКА БРИТАНІЯ ТА ФРАНЦІЯ мають одні з найкращих флотів НАТО. 

 

ТУРЕЧЧИНА, ІЗРАЇЛЬ ТА САУДІВСЬКА АРАВІЯ розташовані довкола Сирії та Ірану і лише чекають на команду. Самі знаєте їх військову міць, їх вміння та їх бажання. 

 

Можна ще багато чого писати. Та навіщо? Як можна серйозно сприймати кремлівські методички про апокаліпсис? Не забувайте також, що всі гроші російської верхівки в західних банках. Так само їхні маєтки. Жінки, діти, коханки, шопінґ, медичне обслуговування — теж там. З ким тоді воювати? 

 

Все, на що вони спроможні — це дрібні пакощі, провокації, терор. Шантаж, блеф, торг. Все, як вчив Ленін. Видихайте.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles