logo

Thursday, 05 July 2018 14:43

НЕ ДАЙТЕ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ НА МОСКОВІЇ ПРИХОВАТИ ВЕЛИКЕ ШАХРАЙСТВО

Christine Brennan, USA Today, 02.07.2018

 

Поки-що найбільшим сюрпризом чемпіонату світу з футболу може бути дивовижний виступ Московії. Коли московити перемогли Іспанію, весь футбольний світ, а такожі ЗМІ, в один голос зойкнули: «Та це ж як у казці про Попелюшку!» 

 

Ну так — якщо кришталева туфелька є переповненою гормоном росту.

 

Який же дивовижний прояв довірливості ми спостерігаємо серед тих, хто повинен знати справжню причину — в соцмережах, серед корпоративних спонсорів, серед мудрих вболівальників та у більшості ЗМІ. 

 

Московія — це ж найзлісніша допінгова держава планети. 

 

Спробуйте покарати її, як дехто намагався, але її посадові особи все одно йдуть далі, обманюючи, відкидаючи будь-які звинувачення і плутаючи всіх. Це масова, загальнонаціональна машина брехні, що просто насміхається над Олімпіадами і чемпіонатами світу своїм безсоромним нехтуванням принципами чесної гри і верховенства закону, що ми востаннє бачили ще у Східної Німеччини. 

 

І тепер ми думаємо, що всі вони – чисті? Вважаємо їхню історію чарівною? Тобто вони, ніби божевільні, обманюють з легкоатлетами, плавцями і багатьма іншими, але не з футболістами? 

 

Яка ж це ганьба всьому міжнародному спорту та всім спортивним ЗМІ у світі. 

 

«Це фарс, — сказав в понеділок телефоном Тревіс Тайґарт (Travis Tygart), голова Антидопінгової агенції США, який вивів на чисту воду Ленса Армстронга, — ми точно знаємо, що уряд Московії, отримавши можливість провести Олімпійські ігри 2014 в Сочі, побачив в цьому нагоду проявити національну гордість і силу на міжнародній арені, і став накачувати своїх спортсменів допінгом, підміняти їхні проби сечі, аби досягти поставленої мети: виграти загальний медальний залік і домінувати на домашній Олімпіаді. Ці наміри було викрито. Це незаперечно. 

 

Тепер вони проводять ще одне велике змагання. Ми знаємо, що допінгова система існує, попри всі їхні заперечення. І ми також знаємо про наявність прямого зв'язку між цієї системою і футболом на Московії. Вони вже довели, що підуть на все заради перемоги, а результати тестів, які ми бачили, є просто жахливими. Ми — просто дурні, якщо віримо, що цього разу все не так, як було в Сочі. А вони просто сміються за нашими спинами. 

 

У доповіді МакКларена 2016 року вказано, що з 2011 по 2015 рік московитськими посадовими особами було замовчано про більш ніж 600 позитивних допінг-тестів, включно з 139 випадками у легкій атлетиці, 18 — у плаванні, та 11 — у футболі). 

 

Інакше кажучи, футбол не було відокремлено від державного допінгу. Футбол був його невід'ємною частиною.

 

Заступник прем'єр-міністра Московії, Віталій Мутко, був міністром спорту Московії з 2008 по 2016 рік, і керував заявкою на чемпіонат світу з футболу 2018 року. У грудні 2017 року Міжнародний олімпійський комітет назавжди дискваліфікував його через участь у допінговій змові. 

 

А що ФІФА? Тут немає про що говорити. Жодних санкцій взагалі не було. Це особливо кричуще, бо колишній голова московської лабораторії та інформатор 2016 року, Ґрігорій Родчєнков, повідомив Associated Press, що Мутко наказав йому приховати будь-яке використання допінгу в московському футболі, аби «уникнути будь-якого скандалу». 

 

Більше того, тестування на допінг на чемпіонаті світу є зовсім не таким жорстким, яким воно було на Олімпійських іграх. Випадкових спортсменів вибирають для тестування після кожної гри, але на відміну від Олімпіади, тут немає незалежних спостерігачів WADA, тут є лише працівники ФІФА.

 

Наприкінці минулого тижня Дєніс Чєрішєв (московитська зірка на чемпіонаті світу) вже заперечив застосування заборонених речовин після того, як його батько, як повідомляють, сказав, що перед турніром його синові вводили «гормон росту». 

 

Все це продовжується далі. Звичайно. Це ж  московити. Це те, що вони вміют . Попри те, що Мутко пішов у відставку і з посади голови оргкомітету чемпіонату світу і з посади голови Футбольного союзу Московії, він усе ще крутиться поруч. 

 

«З перемогою! – сказав він агенції ТАСС після перемоги Московії над Іспанією в серії пенальті, - все добре. Вітаю всіх і дякую всім, хто був поруч з командою, хто вірив у неї!». 

 

Коли Мутко тішиться, будьте насторожі. Він є одним з найдосвідченіших спортивних шахраїв 21 століття. Неважливо, скільки щасливих спортивних історій ви прочитаєте про московський футбол найближчими днями. Просто задайте собі питання: чому він та його друзі повинні зупинитися саме зараз?

Переклад українською — Петро Козак

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles