logo

Friday, 07 April 2017 08:41

ДВОЄ УКРАЇНЦІВ НАВЧАТИМУТЬСЯ В NASA

Доктор Немо, Radio Lemberg, 07.04.2017

 

Переможцями конкурсу Global Impact Challenge освітньої програми Global Solutions Program, яка щороку відбувається під егідою Університету Сингулярності, NASA і Google, стали одразу двоє українців. Данило Баш і Євген Ерік - автори найкращих ідей щодо вирішення глобальної проблеми зміни клімату - отримали стипендії на 10-тижневу програму навчання в Кремнієвій долині і можливість реалізувати свої проекти.

 

Данило Баш (з модельками) – студент Інституту високих технологій Київського національного університету ім. Шевченка, бакалавр хімії природних сполук. Його відзначили за ідею добувати рідкісні високотехнологічні метали в океанських течіях з допомогою технології селективних сорбентів. Її також можна застосувати для боротьби з окисленням океанів та очищенням води від CO2.

 

Євген Ерік (з годинником) - аспірант факультету кібернетики Київського національного університету ім. Шевченка,  засновник проекту SolarGaps, який допоможе мешканцям мегаполісів стати виробниками енергії за допомогою модулів сонячних жалюзі, які перетворюють сонячне випромінювання на теплову та електричну енергію, роблячи приміщення незалежним від зовнішніх джерел енергії. 

 

49527

 

Мета програми Global Solutions Program - зібрати 80 осіб з усього світу і дати їм можливість, знання і гроші для роботи над проектами, які вплинуть на життя людини протягом наступних 10 років.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles