logo

Thursday, 11 August 2016 07:32

МАРКЕРИ ВОРОГА В ГОЛОВАХ УКРАЇНЦІВ

Богдан Карпенко, facebook, 10.08.2016.   

 

"Злочинна влада не припиняє війну, бо нею відволікає увагу українців від жахливого стану економіки, зубожіння українців! Владі вигідна війна! Влада влаштовує терор проти патріотів! Влада не хоче зупинити війну! Влада заробляє на війні!" (Ляшко, Мосійчук, Тимошенко, Савченко, Парасюк, Семенченко, Самопоміч і т.д. плюс відверті спікери для вати, які і не ховались).  

 

Подібне я називаю маркером. Спочатку маркер заноситься на ватні ресурси, з них поступово перебирається "патріотами"-спікерами у своїх цезрадних промовах. Вони постійно повторюють одні і ті самі твердження: "партія війни", "влада заробляє на війні", "влада прикриває війною жахливий стан економіки", "Порошенко гірший за Януковича", "терор проти патріотів", тощо, у перемішку з взаємовиключними параграфами. При активному розкручуванні через ЗМІ (а наш інфопростір окупований Кремлем) ці маркери вбиваються у мізки, і люди масово починають вважати ці твердження своїми власними думками. Буквально зомбування.   

 

І ось сьогодні виходить Путін і каже: «Киев таким образом попытался отвлечь внимание от ситуации на Украине». «Но я думаю, что на самом деле ситуация ещё тревожнее, потому что никакого другого смысла проведения таких акций, кроме отвлечения внимания собственного народа от бедственного положения экономики, от бедственного положения значительного числа граждан своей страны, никакого другого смысла нет». «Те, кто поддерживают сегодняшние киевские власти, должны определиться, чего они хотят». «Они хотят, чтобы их клиенты и дальше занимались провокациями подобного рода, или они хотят всё-таки реального мирного урегулирования».

 

Тепер ті українці, яким через ЗМІ за допомогою агентури, популістів, і просто популярних корисних ідіотів, вже вбили у голову ці маркери, і які з ними повністю погоджуються, вважаючи їх власними, чують, що ВВХ каже те саме, що вони і думають. Так поступово ВВХ стає для них своїм, та не таким страшним, а наша влада - чужою.   

 

Все настільки просто.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles