logo

Monday, 09 January 2017 09:31

LCD-ЕКРАНИ — ЦЕ ВЖЕ ВЧОРАШНІЙ ДЕНЬ ДЛЯ MACBOOK PRO

Доктор Немо, Radio Lemberg, 09.01.2017

  

Президент DisplayMate Раймонд Сонейро впевнений що Apple відмовиться в 2017 році від LCD-дисплеїв в MacBook і переведе їх на IGZO. 


В LCD-екранах часто вигорають пікселі, вони споживають величезну кількість енергії та прив’язані до фіксованої розподільчої здатності. Якщо зробити режим менш яскравим, то пікселі буде краще видно, але це суттєво псує якість картинки.
IGZO-дисплеї споживають на 70% менше енергії, ніж рідкокристалічні аналоги. А завдяки зменшеним розмірам електронних компонентів, скляне покриття можна робити тоншим. Відповідно, ноутбуки стануть ще компактнішими. Зображення на таких дисплеях — яскравіше, насиченіше і чіткіше. 


Насамперед, компанія націлена на збільшення автономності нових «прошок», оскільки не змогла довести до ідеалу сучасне покоління. MacBook Pro 2016, як виявилось, може працювати без підзарядки в середньому лише 4-5 годин.
Аналітик Мін-Чі-Куо також стверджує, що Apple зосередиться в наступному поколінні «макбуків» на енергозбереженні. Для цього планується встановити енергоефективний процесор.

 

IGZO - Оксид індію, галію та цинку (англ. indium gallium zinc oxide) - напівпровідниковий матеріал, який використовують як канал для прозорих тонкоплівкових транзисторів. Ці матеріали одночасно можуть бути заміною аморфного кремнію для активного шару рідкокристалічних екранів. Рухливість електронів цього матеріалу в сорок разів вища, ніж у аморфного кремнію, що дозволяє зменшити розмір пікселя (для отримання роздільної здатності набагато вищої, ніж формат HDTV) або час відгуку екрана.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles