logo

Thursday, 22 June 2017 08:22

РЕАЛЬНО КРУТО, LIGHT BALANCE З ДНІПРА

Доктор Немо, RadioLemberg, 22.06.2017

 

Виступ українського танцювального колективу Light Balance, назвали одним з найзапоморочливішим в історії шоу America’s Got Talent

 

Протягом останніх 19 годин відео на Facebook сторінці та Youtube каналі шоу зібрало загалом більше 26 мільйонів переглядів.

 

Чоловіки настільки вразили ведучу програми Тайру Бенкс, що вона скористалася своїм унікальним правом, доступним тільки один раз на сезон, і натиснула «чарівну кнопку», яка відправляє учасників одразу в наступний тур – на живі виступи.

«Зупиніться прямо зараз. Я захоплена вами, хлопці. Хіба це не було неймовірно? Божевільно добре?» – Бенкс запитали аудиторію перед тим, як натиснути на кнопку.

 

Шоу-група Light Balance створена у Дніпрі Денисом Балдіним і Микитою Сухенком.

 

 LightShowGroup

 

Крім участі в шоу талантів, команда має багато виступів, часто їх запрошують на відкриття автомобільних, ігрових, спортивних конференцій.

У 2013 році колектив Light Balance увійшов в десятку фіналістів шоу “Україна має талант”.

У 2014 році вони стали півфіналістами шоу Britain’s Got Talent. У своєму виступі вони показують оригінальне музичне світлове шоу.

 

Захоплення та зашквар емоцій московського музичного критика Михайла Козирєва, трансформоване в вигук «Що витворяють мерзотники!», можна вважати найвищою Похвалою щодо світосприйняття українців.

:)

Будьмо!

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles