logo

Sunday, 30 July 2017 23:01

ЛАША ТУМБАЙ — ДВЕРІ ЗАЧИНЯЮТЬСЯ

Олег Пономар, Facebook, 30.07.2017

 

Вирішив не чекати до завтра, коли Трамп підпише законопроект H.R.3364, і звернути вашу увагу на такі шість нюансів: 

 

• Пам'ятаєте, у статті про Боїнґ і Трибунал в Нідерландах я писав, що про винних серед перших осіб Московії ми почуємо приблизно в січні? І що це буде тиском на Путіна перед березневими виборами президента. Аби він дослухався порад з Заходу і не балотувався. А якщо й балотувався, то потім провів операцію "наслідник" (як Єльцин). Так ось, завдяки новому закону про санкції з'явився ще один міцний важіль тиску. Новий закон зобов'язує Міністерство фінансів США підготувати протягом шести місяців детальну доповідь про всіх осіб, наближених до Путіна (і членів їх родин!), з метою блокування їхніх активів. А шість місяців від 1 серпня — це 1 лютого 2018, якраз перед березневими виборами в Московії. 

 

• Новий закон про санкції пердбачає санкції не лише до московитських бізнесменів і політиків, але й інших країн. Тому нашій украінській консервній колоні треба бути напоготові і це теж дуже важливо. Я про це іх попереджав і рік і два тому. Реформи в Раді мають піти веселіше. 

 

• Новий закон не дасть змоги обходити манкції через підставних осіб, компанії, маніпуляції з частками, треті країни, тощо. Всіх буде виявлено і покарано. 

 

• Новий закон не лише про санкції проти Московії, але й про подальшу підтримку України — енергетичну, економічну, правову, військову, кібернетичну, інформаційну, тощо. Блокування "Північного потоку-2", ніколи не визнавати арексію (окупацію) Криму, тощо. 

 

• Про це я теж писав на початку 2016: президент США має вимагати від Московії виведення військ з територій Грузії, Молдови й України, передачі контролю над кордонами цих територій відповідним країнам, а також припинити будь-які спроби дискредитації урядів цих країн. 

 

• Також у законі вказано, що Московію має бути покарано за порушення „Договору про ліквідацію ракет середньої й малої далечини". Фактично у законі закріплено, що США домагатимуться ядерного розброєння Московії (згадуємо статтю "Карти..."). 

 

Ось тому санкції на десятиріччя. І скасувати їх може лише Конґрес. СРСР-2, Куба, КНДР, Іран — все як під копірку. Решту ви пам'ятаєте: 

 

-заборона на інвестиції в нафто/газогони та родовища, в акції, в будь-які інші цінні папери; 

 

-санкції проти держкомпаній у залізничній, металургійній, добувній галузях; 

 

-заборона на операції з позиками (довшими 14 днів); 

 

-санкції проти чиновників Московії, які користаються приватизацією в Московії (так звана поправка "Роснефть"); 

 

-санкції проти причетних до кібератак у світі, за порушення прав людини в Московії, проти причетних до постачання Сирії хімічної й біологічної зброї, постачання ядерної зброї КНДР, ракет і звичайної зброї у великих обсягах; санкції проти осіб, які діють на користь війського та розвідувального секторів уряду Московії, ГРУ, ФСБ. 

 

Ось такий мегаважливий законопроект має завтра підписати Трамп. Історична подія (увійде до підручників з історії). 

 

Це означає, що наша інформація була вірною — Тіллерсон возив до Москви вимогу піти звідусіль, але його не послухали. 

 

Це значить, що Московія йде шляхом СРСР. 

 

Це значить, що її ведуть шляхом СРСР. 

 

Двері зачиняються.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles