logo

Thursday, 15 June 2017 20:04

HYPERLOOP ONE ОПУБЛІКУВАВ МЕРЕЖУ ВАКУУМНИХ ПОЇЗДІВ В ЄВРОПІ

Доктор Немо, RadioLemberg, 15.06.21017

 

Американський офіс SpaceX Hyperloop One опублікував список потенційних європейських маршрутів для транспортної мережі швидкісних вакуумних поїздів.

 

В добірку потрапили як маршрути, що покривають окремі країни, так і лінії міжнародного сполучення, наприклад, підводна лінія між Естонією і Фінляндією.

 

Hyperloop One склав список маршрутів по Європі на основі заявок, поданих на конкурс Global Challenge. Компанія відібрала 9-проектів півфіналістів, які простіше реалізувати з економічної і технічної точок зору. Пропоновані лінії пов'язують 44 міста, 75 млн жителів і мають протяжність 5000 км.

 

Найдовший маршрут в списку мережі Hyperloop в Німеччині.

 

hyperloop one europe

 

Вона має простягнутися на 1991 км і з'єднати Берлін, Гамбург, Франкфурт і Мюнхен. Також запропонований трек довжиною в 1060 км між Шотландією і Уельсом. У список потрапили маршрути, що з'єднують південь і північ Сполученого Королівства (666 км), мережа вакуумних поїздів в Голландії (428 км) і Польщі (415 км), лінії між Корсикою і Сардинією (451 км), Іспанією і Марокко (629 км), Естонією і Фінляндією (90 км).

 

Hyperloop

 

Деякі маршрути перетинають водойми, тому для їхнього будівництва доведеться зводити підводні тунелі. Представники Hyperloop One уже не раз висловлювалися на користь тунелів для пасажирського і вантажного транспорту, а перша система Hyperloop такого типу повинна з'явитися в Дубаї на початку 2020-х років. Компанія продовжить вивчати особливості кожного з дев'яти маршрутів і вибере найбільш прийнятний варіант, який буде реалізований в найближчі роки.

Також Hyperloop One збирається покрити мережею вакуумних потягів США.

 

hyperloop one us routes

 

На початку квітня представлено план розвитку транспортного сполучення в Америці, так само за підсумками конкурсу Global Challenge.

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles