logo

Wednesday, 07 June 2017 22:29

HYGGE: ЯК ЖИТИ ДОБРЕ ПО-УКРАЇНСЬКИ?

Доктор Немо, Radio Lemberg, 07.06.2017

 

Данію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе (гюґе, hygge). Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань. Як тільки не тлумачили хюґе: від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей, що заспокоюють» до «какао під запалені свічки». Та хто може стати кращим провідником у всьому, що пов’язане з хюґе, ніж Мік Вікінґ?

 

Мік — засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені, що роками досліджує данське життя. У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців — завдання виявилося під силу Міку Вікінґу…

 

Книжка, що викликала справжній фурор у світі та вже перекладена 17 мовами!

 

Хюґе — феномен, що дарує щастя та спокій. Ця практика – світовий тренд.

 

Автор – засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені. Добре структурована інформація з прикладами, статистикою і численними кольоровими ілюстраціями.

           

У суворому кліматі й за будь-яких погодних умов їм вдається бути у гарному настрої й насолоджуватись життям. Як у них так виходить? Просто вони мають хюґe!            

      

HUGE2a

 

Хюґe — це життєва філософія, яка вчить отримувати насолоду від простих речей: приготування (й, звісно ж, споживання) їжі, облаштування оселі чи спілкування з близькими

 

HUGE3

           

HUGE2b

   

HUGE5           

  Ще у книзі:   

           

  • Рекомендації, як зробити свою оселю більш хюґною
  • Рецепти апетитних данських смаколиків
  • Хюґe-поради на кожен місяць року
  • Атмосферні видання для натхнення

           

  …та ще 280 сторінок затишку, запашної кави та секретів щасливого життя (які, насправді, дуже прості)   

 

HUGE7

        

«...Україна повинна стати головним дистриб’ютором комфорту. Ми завжди були дуже великими гедоністами, навіть у скромних обставинах — і на лугах, і біля копиці сіна, і під возами, і за широкими лавами — демонстрували уміння жити розслаблено, розкішно, смачно, комфортно. Настав час перенести це на інший рівень», — пише у своїй традиційній колонці газети «День» Лариса Івшина.

 

HUGE4b

 

В когось це викличе посмішку, комусь буде боляче із-за відсутності цієї ідилії в реальному українському житті, хтось від саме цих скромних обставин і безвиході тікає в далекі світи, а от одного надихне показати хюґе в Україні.

 

Чекаємо автора «ЯК ЖИТИ ДОБРЕ ТА ЩАСЛИВО ПО-УКРАЇНСЬКИ». Підтримаємо, придумаємо нове слово подібне хюґе (hygge, хоч переклад з данської це щось з чимось, наприклад фонетично данською Копенгаген звучить як Кьобнхавн :) й розповсюдимо у кожній оселі.

Поляки написали свою книгу після успіху Хюґґе "Якось воно буде — щастя по польськи"  (Jakos to bedzie - Szczescie po polsku)

 

HUGE8

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles