logo

Saturday, 20 May 2017 09:49

БРЮССЕЛЬСЬКИЙ САМІТ НАТО. АНОНС

Олег Пономар, Facebook, 20.05.2017 

 

Наступного тижня у Брюсселі в новому головному офісі пройде саміт НАТО. Він не буде історичним, як минулорічний у Варшаві. На ньому не ухвалять кардинальні рішення, як то перекидання військ США до Європи чи розгортання системи ПРО. 

 

Цей саміт буде більше камеральним та сімейним. Це буде саміт ознайомлення Трампа з НАТО. Альянс розповість Трампові все, чого від нього чекають союзники (наприклад статтю 5 статуту: напад на одного = напад на всіх). Трамп пояснить європейцям, що США хочуть аби вони набагато швидше, а не до 2024 року, довели частку військових витрат у своїх бюджетах до 2%. 

 

Україну запевнять, що двері до НАТО відчинено, і жодна країна у світі не зможе й не має права завадити нам вступити до Альянсу, якщо цього хоче більшість українського народу. Також Україні підтвердять дату (2020 рік), до якої Україна має перевести свою армію на стандарти НАТО. 

 

Цей саміт буде дуже важливим для Грузії. Грузинська армія, розпочавши цей процес на кілька років раніше, вже практично завершила перехід на стандарти НАТО, і тому після цього саміту розпочнеться діалог між НАТО й Грузією стосовно дорожньої карти до членства. 

 

Ось так коротко. Йдемо на Захід. We go West.

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles