logo

Wednesday, 10 May 2017 08:35

480Gb РОЗМІРОМ КРЕДИТНОЇ КАРТКИ

Доктор Немо, RadioLemberg,10.05.2017

 

Американська компанія PNY Technologies до свого 30-річчя запускає в продаж компактний SSD-накопичувач PNY PREVAIL Elite SSD 480GB 2.5 "SATAIII MLC (SSD9SC480GEDA-PB)

Таке технологічне чудо розміром з кредитну картку є багатообіцяючим кроком в новітніх технологіях, прекрасний інструмент для нових галузей застосування.

Твердотільні диски PNY серії Elite - це накопичувачі для зберігання даних, які працюють на низькій потужності та мають діапазон терміну служби флеш-Пам'яті до 10тис. циклів «Програмування - Стирання», що робить їх ідеальними накопичувачами для широкого ряду додатків - від оновлення початкового сховища і загрузочних дисків до розгортання робочої станції, сервера і організації мережі.

 

PNY Elite Підтримує шифрування за алгоритмом AES з 128-бітовим ключем. Основою накопичувача служить контролер SandForce 2281. Швидкість послідовного читання складає 550 МБ / с, швидкість послідовного запису - 515 МБ / с. Продуктивність на операціях читання і запису блоками об'ємом 4 Кбайт з довільним доступом досягає 85 000 IOPS. Відмінною особливістю моделей серії превалюють Elite є збільшена кількість циклів перезапису.     

  • Підтримка TRIМ (потрібна підтримка ОС Windows чи Apple)     
  • Контролер: SandForce 2281     
  • Формфактор: 2.5 "     
  • Швидкість читання: до 550 МБ / сек     
  • Швидкість запису: до 520МБ / сек     
  • Пропускна здатність інтерфейсу: 6 Гбіт / сек     
  • Робоча температура: від 0 ° C ~ 70 ° С

 

PNY Technologies є флагманом хардверних технологій, пропонує завжди високу планку якості та надійності., хоч і не за найнижчими цінами

PNYFlash

 

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles