logo

Wednesday, 25 July 2018 17:40

25.07.2018, СЕРЕДА — НОВИНИ ДНЯ

Helgi Sharp, Facebook, 25.07.2018

 

Конґрес США продовжив дію заборони на військову співпрацю з Московією. Сенатори готують проти Московії нові санкції, а Пентагон виділяє $300,000,000 на виробництво Javelin для України і країн Балтії.

 

Досить передбачувано, але найцікавіше навіть не це. В кінцевій версії щорічного законопроекту про оборонну політику США є норма, згідно з якою, країни, що перейшли зі зброї Московії на американську, можуть бути звільненими від санкцій. Це удар нижче поясу по Заліссю, вся «велич» якого тримається на таких стовпах, як торгівля вуглеводнями, алюмінієм і зброєю. Зараз Вашингтон без поспіху, але надійно перекриває їм кисень. Та і взагалі, як зазначили у соцмережах, московська політика останніх років – це чудовий подарунок Трампу-бізнесмену. Під шумок санкцій він «відіжме» в московитів багато різних ринків. А що залишиться, те підбере Китай. 

 

Курт Волкер заявив, що зустріч Трампа і Путіна не змінила позиції США щодо Криму та Донбасу, а пропозицію Путіна про референдум відхилено. 

 

Волкера — в президенти! Жарт, звісно, але ми багато чим зобов'язані цьому мислячому русобофу, єдиному з американських клерків, що працює «у полі». Він чітко називає речі своїми іменами, а його доповіді регулярно кладуть на стіл у Державному департаменті та Білому домі, не останнім чином формуючи курс Вашингтону у ставленні до України. І я не впевнений, що без його доповідей цей курс був би настільки послідовним. Побажаємо йому удачі, бо деколи складається враження, що перед призначенням на посаду Курт пройшов повноцінне стажування не лише в інституті МакКейна, але й і у нашому МЗС. )

 

Україна переходить на американське ядерне паливо. Днями енергоблок Південно-Української АЕС почав використовувати паливо Westinghouse. 

 

Нагадаю, що в першому півріччі 70,5% склала доля закупівель такого палива у московської компанії «ТВЕЛ», а у шведської «дочки» Westinghouse (США) – 29, 5%. При цьому, Порошенко поставив завдання знизити частину закупівель ядерного палива в Московії як мінімум до 45%. Енергобезпека – first of all.

 

НАТО може відповісти на московську блокаду Азовського моря. Про це заявив Командувач Другої постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2) Боудевін Бутс. Деталі такого кроку Альянсу він не уточнив, але й і розповідати про них було би щонайменше безглуздо. В будь-якому випадку сигнал скріпоносці взяли до уваги, а далі побачимо.

 

Слідчий комітет Московії відкрив кримінальну справу проти Гриценка за погрози «підривати потяги». Не раніше, не пізніше. Щойно стартувала передвиборча кампанія, а полковник повністю сідає в калюжу у своєму останньому інтерв'ю — ага, Кремль терміново відкриває кримінальну справу проти нього. Тепер потрібно очікувати приблизно такої концепції: «Дивіться, як Москва ненавидить справжнього патріота, а на Порошенка навіть справи не відкрили!». Скучно, дівчатка, і зовсім ніхто не «палиться».)

 

До речі, Вікіпедія російською прямо наперед нзавала переможців виборів-2019 в Україні (1. Гриценко, 2. Тимошенко) —які ще треба докази?

 

Українська добровольча армія може стати частиною ЗСУ. Наєв і Ярош на зустрічі в Краматорську обговорили можливість участі вояків УДА в лавах ЗСУ за умови укладання контракту, а також можливість участі цих бійців у підготовці сил для охорони державного кордону. Честь і хвала нашим добровольчим батальйонам з 2014-2015 рік, але їхній час уже безповоротно пішов. Єдине командування, єдиний центр планування операцій і єдиний підхід до оборонної стратегії держави – зараз тільки так. 

 

27-28 липня, на 1030-річчя хрещення Русі-України, до Києва приїдуть як мінімум 200,000 паломників. Про це заявив очільник столичної поліції А. Крищенко. Сумно, але лише один «Рятівник Вітчизни» Вадим Новинський у наказовому способі з різниї епархій вже везе тисячі вірян не лише з регіонів України, але й (під виглядом паломництва до Лаври) з московитських земель. Деякі з «богомольних» московитських бабусь уже не один тиждень «моляться» в Києві, очікуючи «свята». 

 

Що робити? Головне – спокій. Весь розрахунок на провокації з боку ультраправих. Це остання «демонстрація сили» та агонія гундяєвського братства. Якщо ми не допустимо зіткнень і толерантно переваримо цей момент, Томос точно буде нашим. Піддамося на провокації – створимо враження неготовності до цивілізованого вирішення цього питання. 

 

Савченко знову встала в позу та відмовилася від допиту на детекторі брехні через питання «з відтінками вини». Хтось ще пригадує цю особу? Ні? Значить нічого коментувати не буду. І так усе ясно. 

 

Через підвищення купівельної здатності в Україні почався різкий ріст цін на квартири: за 5 місяців ціни на первинному ринку зросли на 3,5-7%, а на вторинному – на 1,5-5,6%. Нічого особливого. Просто «зубожіння» насувається на Україну все стрімкіше.) 

*

У цей день, 1687-ого року Івана Мазепу обрано гетьманом України, а 1978-ого року у місті Олдем (Англія) народилася перша людина, зачата у пробірці. 

*

На сьогодні все. Нагадаю, що факти у моїх оглядах є абсолютно правдивими, а коментарі – абсолютно суб'єктивними. Але першого правила наших ЗМІ (краще першим збрехати, ніж другим сказати правду) не дотримувався і дотримуватися не збираюся. Так як я поважаю і своїх друзів, і свою репутацію. Ще помітив — що менше думаєш, то більше однодумців — тому нічого собі не накручуйте! )

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles