logo

Thursday, 22 November 2018 19:25

22.11.2018 ЧЕТВЕР — НОВИНИ ДНЯ

Олег Шарп, Facebook, 22.11.2018 

 

Петро Порошенко зажадав від Верховної Ради невідкладно розглянути зміни до Конституції щодо европейської та евроатлантичної інтеграції. 

 

Знаєте, мені глибоко фіолетово, якщо хтось назве такі заклики власним піаром чинного президента. Проте я добре знаю, що тимчасовий реванш тимошенків-медведчуків є малоймовірним, хоча можливим. І якщо у Конституції буде закріплено курс на евроінтеграцію, то реваншисти ніколи не наберуть 2/3 голосів за його зміну. І ще я знаю, що цим депутатам треба періодично давати копняка для того, щоб вони працювали, а таким членам БПП, як Лещенко - ще й гарного ляща. Порошенко піде з посади, а томос, безвіз та евроатлантична Україна залишаться. І не важливо, що нас поки-що не збираються приймати до НАТО – важливо юридично закріпити цей курс та побудувати ментальне НАТО в голові кожного українця — а далі буде легше. 

 

P.S. Є в Раді 311 голосів "за"! Тож бачу, що наш курс є незворотнім, і це чудово. 

 

Андрій Парубій підписав закони про розмитнення "євроблях". Без поступок протестувальникам. 

 

Знаєте, що є найпоказовішим маркерам маргінальності цих "протестів"? Його не підтримали і не намагались очолити такі всеїдні популісти, як Ляшко і Тимошенко. Бо навіть вони розуміють, що податки треба платити, дороги ремонтувати, а "представники литовських фірм" в спортивних костюмах завтра можуть сісти на голову їм самим. 

 

Що стосується вимог шантажистів на колесах, то просто "чіткі пацани" зовсім береги поплутали — у них поняття "треба йти до нвропейських цінностей" замінено на "влада повинна зробити те, що ми хочемо". Причому, термін "ми" стосується, в основному, купки сірих перегонщиків европейських авто, а методи їхнього "протесту" (блокування транспортних комунікацій і створення перешкод для дорожнього руху) у будь-якому суспільстві тягнуть на сувору кримінальну відповідальність. 

 

І ще... Жодна революція не змінила суспільство відразу. Головна мета революційних потрясінь - пробудження пасіонарних здібностей людей для ПОСТУПОВОЇ зміни генерального курсу країни. Але якщо головним результатом таких революцій стає охлократія з її підзаконними методами маніпуляції державою з боку "простого народу", країна знову скочується до старої системи, але вже зі зруйнованою економікою та політичним безладом. Перевірено історією. 

 

Московія звинуватила Україну в мілітаризації Азовського моря, а НАТО — у потуранні "українській агресії". 

 

Агов! Так України ж, по-вашому, давно вже немає! Армію розкрали, хлопчиків у трусиках поприбивали бандерівськими цвяхами до стіни фабрики "Рошен", українці з голоду доїли всіх снігурів, а Захід послав Україну під три чорти. Ви б там, за поребріком, вже визначились, а то оксюморонова контрверсійність ваших заяв на голову не налізає. 

 

А якщо серйозно, то я не згоден з більшістю експертів, які стверджують, що Московія й надалі нарощуватиме протистояння на Азові. Відповідь проста - ризиків такої поведінки (санкції, чергове збільшення числа кораблів НАТО у Чорному морі, запровадження перевірок московських суден, а то й перекриття для них Босфору) набагато більше, ніж зисків (а він один - "покарати" Україну).  


Що стосується нашої здатності захистити себе від вторгнення на цій ділянці, то наразі у нас високоякісно укріплено берегову зону. На морі ми поки не можемо тягатися с московитами, але вуйко Сем нам допоможе, якщо що. 

 

До речі, сьогодні в Азовському морі затонула баржа з ​​3300 тонами московського зерна. А ви кажете, що нічого не міняється...) 

 

І ще про Московію. Владімір Путін доручив опрацювати можливість продовження транзиту газу Україною. 

 

Після шаленого тиску на Німеччину з боку США, Польщі, та країн Балтії, реалізація проекту Nord Stream 2 вже не здається такою очевидною. До того ж, вимушено втягнутий у гонку озброєнь Кремль вже відчуває брак коштів на будівництво газогону. 

 

Щодо короткотермінової перспективи, то у найближчі два тижні рубль буде балансувати на межі падіння. А після новорічних свят практично гарантовано відбудеться новий обвал. Чому? Перший фактор - це нафта. Другий пов'язано з тим, що до кінця року США навряд чи встигнуть розглянути законопроект про нові антимосковські санкції. Тому всі негативні наслідки, пов'язані з обмежувальними заходами щодо Московії, переносяться на січень-лютий. 

 

"Війну на Донбасі розпочав Турчинов. Стріляти з двох сторін стали вже потім", — намісник Святогорської лаври УПЦ МП Арсеній. 

 

Вибачте, панове, але я тут процитую Гіркіна: "Моя особиста охорона складалася з духовних чинів, ченців, єромонахів Святогірської Лаври. Повністю. До останньої людини. У нас одним з підрозділів в слов'янській бригаді командував послушник Святогірської Лаври. Причому послушник займав досить серйозне становище в Лаврі." 

 

Хто мені ще буде розповідати, що церкву відокремлено від держави та політики, і вона є лише духовним посередником між людиною та Богом? Ніколи... Чуєте, ніколи ніяка церква не була відокремленою від тієї чи іншої держави (групи держав), вона завжди виконувала ідеологічні замовлення сильних світу цього.


Я завжди був прихильном еволюційного переходу України до помісної церкви, але наразі відчуваю, що по мірі наростання провокацій з боку РПЦ, треба прискорити політичну та правову "нігілізацію" московської церкви з прямим втручанням держави (зокрема, правоохоронних органів) в окремі аспекти її діяльності. Для початку, як мінімум, треба перекрити кисень "суці православній", який є основним гаманцем та зв'язковим між УПЦ МП та Кремлем. Інакше програємо.


ОДНИМ РЯДКОМ:

 

Голову сільради на Закарпатті, пов'язаного з контрабандистами, які вбили майора ДПСУ, затримали під час спроби підкупити прикордонника. Не виключаю, що зараз місцеві мешканці перекриють дороги і підуть визволяти "борця за народ". У ситуації, коли тамтешні "царки" давно зрослись з контаобандним криміналом, вихід один — призначення (а не вибори) на місцеві керівні посади людей з інших регіонів України з посиленням їх охорони та повноважень. На базі спеціального указу Президента. 

 

Петро Порошенко найближчим часом здійснить візит до Ізраїлю, під час якого, зокрема, буде підписано Угоду про зону вільної торгівлі між двома країнами.  Це гарна новина - особливо на тлі погіршення ізраїльсько-московських стосунків. "Розділяй і володарюй" — дзеркальний принцип, який Україна повинна використовувати у тій стратегічній війні, яку вона веде з Великобурятією.

 

Петро Порошенко найближчими днями зустрінеться з президентами Латвії та Словаччини. Обидві зустрічі пройдуть в Києві. 

 

Головою Інтерполу обрали південнокорейця, а не московита. Нічого дивного - традиційна політична зв'язка лобістів "США - Україна" традиційно виявилась сильнішою за зв'язку "Московія - Китай". Світ відчуває, хто є реальною силою, а хто цю силу імітує.

 

Українська влада не несе відповідальності за сайт "Миротворець" - посол України в Німеччині. Знаєте, чим мені подобається сучасна українська дипломатія? З'явились яйця і навчились посилати куди Макар телят не ганяв. 

 

Помер начальник ГРУ Московії генерал Коробов. Тільки б не заплакати... До речі, попередній також помер - це вони так у відставку йдуть, по-іншому ніяк. Чекаємо на новічка )

 

Фільм "Донбас" Сергія Лозниці отримав перше місце на міжнародному кінофестивалі. Щирі вітання!

 

Річниця початку Помаранчової революції. Найкоротша коротка і найвлучніша відповідь скептикам:

 

- Якби не Майдан, долар був би по 8 гривень!
- Ні, долар був би по 65 рублів!..

 

Ще у цей день народились Шарль де Ґоль, Джеймі Лі Кертіс та Скарлетт Йоганссон.

 

І на завершення бородатий анекдот, який мені розповіли в американському барі. Відвідувач запитує бармена: 

 

- Який тут пароль від WiFi?
- Спочатку треба щось купити.
- Ну добре. Дайте пляшку Budweiser.
- 2 долари.
- Будь ласка. То який пароль від WiFi?
- Спочатку треба щось купити. Разом, без пробілів...

 

Але нам своє робити. Не втрачаючи почуття гумору навіть у дуже непростих ситуаціях. Шануймося!

Схоже в даній категорії: « PREVIOUS Статті NEXT »

100 LATEST ARTICLES

AUTHORS & RESOURCES

Archive of articles